Користувацький вхід

Батьківські збори

...

Обмежити пошук фільтруванням:Щаслива дитина

0

Період адаптації до дошкільного закладу - є важливим у житті дитини, а також у житті батьків дитини. Батьківські збори спрямовані на встановлення контакту з батьками, налагодження довіри та співпраці для подолання проявів дезадаптації у діточокПричини агресивності школярів. Як уникнути спалахів агресії

0

"Причини агресивності школярів. Як уникнути спалахів агресії" - виступ психолога на батьківських зборах в 7-класах.Батьківські збори з елементами тренінгу «Адаптація до навчання учнів 1 класу»

1

Мета: Поповнити багаж знань батьків щодо психологічних особливостей становлення особистості в учнів 1-го класу. Сприяти емоційно-позитивному ставленню до дітей. Розширити психолого-педагогічний світогляд батьків з питань позитивного виховання в сім’ї.Інтерактивні батьківські збори «Це диво я – Ваша дитина»

1

На інтерактивних батьківських зборах було донесено до батьків, що школа — це країна знань і країна дитинства, що навчання — це життєва необхідність, розкрито уявлення про життя класного колективу. Напрямок зборів - виховання в батьків поваги, любові, детиноцентризму до своїх дітей. Діти виступили перед батьками з віршами і театралізованою мінівиставою. Батьки переглянули слайдшоу "Життя класу". Взяли участь у груповій роботі з психологом школи.Конспект батьківських зборів

0

конспект батьківські збори на тему Здоровий спосіб життя робота класного керівника з батькамиРефлективний практикум спілкування для батьків «Стань дитині вірним другом»

3

Батьківські збори у з використанням тренінгових технологій. Рекомендовано класним керівникам , адміністрації школи.Батьківські збори - Дослідницька лабораторія -"Почуй свою дитину!"

0

ознайомити батьків зі стилями сімейного виховання, з технікою активного слухання;
на конкретних прикладах проаналізувати випадки виховання, які викликають проблеми у батьків, дійти спільної думки щодо правильного виходу зі складних ситуацій;
сформувати навички аналізу причин поведінки дитини з огляду на її позицію;
дати батькам можливість поділитися досвідом сімейного виховання і підвести їх до аналізу особистого педагогічного досвіду;
сформувати разом з батьками принципи взаємодії дорослих і дітей;"Дитина на порозі шкільного життя"

0

Презентація для батьківських зборів щодо ознайомлення батьків з поняттям "Психологічна готовність дітей старшого дошкільного віку до навчання у школі"Батьківські збори "На порозі шкільного життя. Психологічна готовність до навчання у школі"

1

Батьківські збори для батьків майбутніх першокласників щодо готовності дітей старшого дошкільного віку до навчання у школіДоповідь: "Тілесні покарання дітей"

0

Інформація про шкідливість тілесних покарань для психічного здоров"я дитини та альтернативу насильству - толерантність.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі