Користувацький вхід

В.Сухомлинський

Обмежити пошук фільтруванням:Створення ситуації успіху на уроках української мови в початкових класах НУШ

0

Основне завдання школи – розвиток творчої особистості. А відбувається він через досягнення кожною дитиною власного успіху, віри в свої сили, через відчуття ситуації успіху. У статті пропонуються ігрові вправи для створення ситуації успіху на уроках української мови у початкових класах НУШ.Права і обов’язки за педагогічними принципами В.Сухомлинського

0

Права і обов’язки за педагогічними принципами В.Сухомлинського
Ввести дитину в складний світ людських взаємин, відносин - першочергове завдання, над яким працюють педагоги закладу. Саме з раннього віку діти проходять емоційну школу, школу добрих почуттів, де в грі вони відображають добре ставлення до дійсності, до рідних людей, тварин, природи.Виховна година "Твори добро, бо ти людина"

0

Мета: продовжувати знайомити учнів із людськими чеснотами; довести до свідомості дітей, що добро й милосердя чиняться безкорисливо; викликати у дітей бажання творити добро, бути милосердними; виховувати добрі почуття до людей, батьків, рідних, до всього живого на землі.
Обладнання:аудіозапис пісні «Дорога добра», роздатковий матеріал (картки з поділеними на дві частини прислів’ями).
Форма проведення: бесіда з елементами дискусії та гри.Презентація до теми "Діалог"

0

Презентація має практичну спрямованість і містить цікавий матеріал,який може стати корисним при вивченні основ спілкування,зокрема теми "Діалог".Презентація зацікавить як молодих спеціалістів,так і досвідчених вчителів,які викладають українську мову та літературуВ. Сухомлинський «Красиві слова і красиве діло»

0

Конспект уроку з літературного читання у 3 класі. В. Сухомлинський «Красиві слова і красиве діло»Тема: В.Сухомлинський «Восени пахне яблуками». опис картини К.Білокур.

0

Матеріали уроку допоможуть розширити знання учнів про життєвий та творчий шлях В.Сухомлинського, познайомити учнів з творчістю К.Білокур.Робота з текстом

0

Практикую текстоцентричний підхід під час проведення уроків української мови, які сприяють цілісному засвоєнню матеріалаСистема роботи КНВК «Школа – дитячий садок». Виховання патріотизму у дітей дошкільного віку засобами народознавства

0

Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності — віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути громадянином.
Бути патріотом – означає любити материнську мову, свій дім, батьків і усіх людей, природу рідного краю, звичаї, шанувати традиції народу, людську працю, прагнути не лише зберігати духовні скарби народу, а й примножувати їх. Саме ці проблеми і є визначальними у патріотичному вихованні дітей дошкільного віку нашого закладу.Урок-казка з математики «Порівняння виразів. Розв’язування прикладів і задач. Розпізнавання геометричних фігур»

0

Урок створено на допомогу вчителям - початківцям. Матеріал відповідає віковим особливостям. Урок побудовано у вигляді казки. За допомогою цього матеріал подається легко. Діти із задоволенням приймають участь у рятуванні казкового героя.Використання педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського на різних уроках та виховних заходах у початковій школі

0

Стаття зорієнтована на естетичне виховання молодших школярів за допомогою педагогічних казок
В.О. Сухомлинського на уроках і виховних заходах в початковій школі.

Рекомендована для вчителів початкових класів, вихователів дошкільних закладів, батьків.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі