Користувацький вхід

Останні публікації

Й. В. Гете

...

Обмежити пошук фільтруванням:Поезії Й.В. Ґете

0

Й.В. Ґете (1749–1832). Поезії «Вільшаний король», «Травнева пісня», «Прометей». Роль Й. В. Ґете в історії Просвітництва.Урок зарубіжної літератури для 9 класу «Й.В.Гете «Фауст»

1

Урок зарубіжної літератури 9 клас. За технологією ОКН.
Вчитель Томич Ірина Василівна.
Тема: Й.В.Гете “Фауст”.
Мета: продовжити ознайомлення учнів із творчістю видатного німецького поета, із особливостями його творчого стилю, дати поняття, що таке драматична поема, звернути увагу на її характерні риси; розвивати пам’ять, логічне та образне мислення, увагу, уяву, навички аналізу художнього твору; виховувати любов до пам’яток світової культури.
Очікувані результати
Після заняття учні зможуть:
• Аналізувати художній твір доби Просвітництва.Й.В. Гете «Нічна пісня подорожнього». Виразне читання напам'ять вірша поета

0

засобами виразного читання спрямувати учнів на глибоке розуміння поезії; формувати навички виразного читання, розвивати пам’ять учнів, творчі здібності, уміння виявляти емоції, акторські здібності, висловлювати власні думки;
виховувати любов до художнього слова, естетичний смакРозробка уроку на тему "Опозиція Фауста і Мефістофеля. Діалектичне вирішення проблеми протистояння добра і зла"

0

Розробка уроку на тему "Опозиція Фауста і Мефістофеля. Діалектичне вирішення проблеми протистояння добра і зла""Таємна квітка серця генія" Методична розробка позакласного сценарію, в якій відображено кохання великого майстра слова Й.В.Гете, присвячене його музі.

1

розвивати навики роботи школярів з біографічним матеріалом; викликати інтерес до творчості Йоганна Вольфганга Гете; формувати світогляд учнів; виховувати відчуття влас¬ної гідності, сприяти засвоєнню принципів моральних цін¬ностей; розвивати інтерес до внутрішнього світу людини, любов до художнього слова.Урок компаративного вивчення Гете

0

Переплетення фантастичного, реального та психологічного. Балада «Лісовий цар» в літературі та музиці (урок компаративного аналізу з світової літератури та музичного мистецтва).Шістдесятництво. Українські дисиденти

3

Відеоматеріал, створений на замовлення студії "1+1", присвячений шістдесятництву й дисидентському рухові. Кожна з серій (усього 7, а в архіві 2 перші серії) триває 25 хв, протягом яких можна повністю зануритися в атмосферу радянської України сер. ХХ ст. Історія тих часів викладається свідками і безпосередніми учасниками літературного й дисидентського руху (наприклад, свої вірші читає молодий І. Драч).
Фільм можна використовувати на уроках літератури, але в середній школі не в повному обсязі.
Матеріали допоможуть зробити історію і літературу живою й пластичною.Балада Й.Гете

1

Ґете своєрідно опрацював датську народну баладу, поєднавши її із сюжетом про Вільшаного короля, персонажа німецьких народних казок. Цей образ споріднений з поширеним образом українських народних казок та легенд — Лісовиком.Презентація до уроків за трагедією Й.Гете "Фауст"

4

матеріали до уроків

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі