Користувацький вхід

Останні публікації

підлітки

Обмежити пошук фільтруванням:САМОВИРАЖЕННЯ ПІДЛІТКІВ ЗАСОБОМ СОЦІАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ TIKTOK В УМОВАХ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

0

В роботі проводиться дослідження технологій, зокрема соціальної мережі TikTok, як засобів самовираження підлітків. Хоча технологічні розробки не перестають дивувати, але вони стають більш доступними для суспільства, однією з основних функцій якого лишається комунікативна, в якій останнім часом соціум трохи обмежений. Карантинні умови стали причиною пошуку нових способів самовираження, що призвело до більшого зацікавлення суспільства соціальною мережею TikTok, яка розрахована на розважальний контент та проста у використанні.Індивідуальний творчий проект "Статеве виховання дітей підліткового віку в школі"

0

Висвітлена тема стосовно ролі статевого виховання в загально- культурному розвитку підлітка. Відзначені особливості психосексуального розвитку підлітків.
Розглядаючи питання сім`ї і сімейних стосунків, велику увагу треба приділити питанням надійності сім`ї, психологічної сумісності подружжя, питанням сімейного щастя плануванням дітородіння й демографічною політикою держави. Необхідно також дати підліткам основні відомості про сексуальні взаємовідносини між подружжям і основну небезпеку, яка їх підстерігає, особливо на перших етапах спільного життя.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі