Користувацький вхід

Л. Костенко

...

Обмежити пошук фільтруванням:Ліна Костенко. Загальний огляд творчості. Мотиви поезій «Страшні слова, коли вони мовчать…», «Вже почалось, мабуть, майбутнє», «Хай буде легко. Дотиком пера…»; «Недумано, негадано»

0

Матеріал відповідає відкритому заняттю з життя і творчості Л. Костенко. Передбачені індивідуальні та групові заняття для студентів. Актуалізація опорних знань включає інформацію про шістдесятників. Наявні творчі завдання, а також аналіз поезій передбачених програмою і тих, які винесені на ЗНО.Л. Костенко «Чайка на крижині», «Крила»

0

Цікаво, змістовно, актуально.
Відповідає духу сьогодення.
Урок і презентація до нього.Узагальнюючий урок з біології за темою «Клас Птахи»

0

Узагальнити і систематизувати знання про будову, функції та різноманітність представників класу Птахи; розвивати вміння порівнювати, узагальнювати, логічно мислити, робити висновки; розвивати екологічне мислення, пізнавальний інтерес в учнів; виховувати бережне ставлення до природи, здійснювати екологічну освіту та виховання, залучати учнів до наукової творчостіПрезентація до уроку

0

Презентація до вірша Л. Костенко "Життя іде і все без коректур"УРОК - ДОСЛІДЖЕННЯ "Односкладне речення.Типи односкладних речень"

13

Тема: Односкладне речення. Типи односкладних речень
Мета: узагальнити знання учнів про односкладне речення; закріпити навички правильного визначення типів односкладних речень; відпрацювати відповідні граматичні уміння і навички; розвивати вміння визначити тип односкладних речень; виробляти вміння використовувати у власному мовленні прості односкладні речення; використовувати здобуті знання для дослідження поетичного матеріалу Т. Шевченка та Ліни Костенко.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі