Користувацький вхід

Останні публікації

Л. Костенко

...

Обмежити пошук фільтруванням:Структурно-семантичні особливості вставних конструкцій у мові художніх творів на прикладі роману Л. Костенко «Маруся Чурай»

0

У роботі проаналізовано структурно-семантичні особливості вставних конструкцій на матеріалі роману Л. Костенко „Маруся Чурай”. Проаналізовано наукові праці, присвячені вставним елементам, визначено продуктивність зазначених одиниць , їх місце у словах автора та синтаксичну структуру введень. Матеріал буде корисним учням 10 – 11 класів (вивчення творчості Л. Костенко, а також учням 8 класу при вивченні теми про вставні та вставлені конструкції). Також є додаткова можливість використовувати даний матеріал на уроках української мови та літератури вчителями загальноосвітніх шкіл.Презентація до уроку "Коротко про письменницю Л. Костенко. «Чайка на крижині»

1

Презентація допоможе вчителю поглибити знання школярів про життя і творчість Л. Костенко, розпочати роботу щодо аналізування поеми «Чайка на крижині», на прикладі цього твору дослідити різницю між матеріальним і духовним; розвивати вміння виразно читати поетичні твори, грамотно висловлювати свої думки, почуття, спостереження, робити висновки; формувати кругозір, світогляд школярів; виховувати почуття пошани, поваги до творчості Л. Костенко, прищеплювати високі моральні якості учням, прагнення духовно збагачуватися.Ліна Костенко. Загальний огляд творчості. Мотиви поезій «Страшні слова, коли вони мовчать…», «Вже почалось, мабуть, майбутнє», «Хай буде легко. Дотиком пера…»; «Недумано, негадано»

0

Матеріал відповідає відкритому заняттю з життя і творчості Л. Костенко. Передбачені індивідуальні та групові заняття для студентів. Актуалізація опорних знань включає інформацію про шістдесятників. Наявні творчі завдання, а також аналіз поезій передбачених програмою і тих, які винесені на ЗНО.Л. Костенко «Чайка на крижині», «Крила»

0

Цікаво, змістовно, актуально.
Відповідає духу сьогодення.
Урок і презентація до нього.Узагальнюючий урок з біології за темою «Клас Птахи»

0

Узагальнити і систематизувати знання про будову, функції та різноманітність представників класу Птахи; розвивати вміння порівнювати, узагальнювати, логічно мислити, робити висновки; розвивати екологічне мислення, пізнавальний інтерес в учнів; виховувати бережне ставлення до природи, здійснювати екологічну освіту та виховання, залучати учнів до наукової творчостіПрезентація до уроку

0

Презентація до вірша Л. Костенко "Життя іде і все без коректур"УРОК - ДОСЛІДЖЕННЯ "Односкладне речення.Типи односкладних речень"

13

Тема: Односкладне речення. Типи односкладних речень
Мета: узагальнити знання учнів про односкладне речення; закріпити навички правильного визначення типів односкладних речень; відпрацювати відповідні граматичні уміння і навички; розвивати вміння визначити тип односкладних речень; виробляти вміння використовувати у власному мовленні прості односкладні речення; використовувати здобуті знання для дослідження поетичного матеріалу Т. Шевченка та Ліни Костенко.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі