Користувацький вхід

Останні публікації

Шевченко Тарас Григорович

Обмежити пошук фільтруванням:"Твого, Тарасе, голосу нам треба..."

0

Даний матеріал можна використовувати при підготовці заходів, присвячених великому митцюУсний урок присвячений творчості Шевченко Т.Г.

0

Матеріали щодо проведення усного урока, присвяченого біографії та творчості видатного українського поета та письменника Тараса Григоровича ШевченкаТеатралізована презентація «Життя як легенда. Сторінками творчості Великого Кобзаря»

0

Виховний захід до дня народження Т. Г. Шевченка.
Сторінками життя Т.Г. ШевченкаУрок -реквієм "Великий Тарас"

0

ознайомити учнів з історичним минулим своєї батьківщини, виховувати любов до своєї країни, до своїх українських творчих попередників, патріотизм та гордість за свій народ.Підсумковий урок за творчістю Т.Г. Шевченка. «Шевченко Тарас – наче сонце для нас.»

1

Урок за особистісно орієнтованим навчанням з читання
Особистісно орієнтовані технології ставлять сьогодні в центрі усієї шкільної освітньої системи особистість дитини, забезпечення комфортних, безконфліктних умов її розвитку, реалізації природних потенціалів.
Уроки побудовані на особистісно зорієнтованій взаємодії дають змогу здійснити індивідуальний підхід, стимулюють пізнавальну активність учнів, навчають школярів визначати шляхи здобуття ґрунтовних знань умінь і навичок.Проект "Жінки в житті Т.Г.Шевченка"

2

Представлений проект стане в пригоді педагогам, які викладають українську літературу у старших класах. Він допоможе організувати та проводити роботу щодо залучення учнів до проектної діяльності.
Мета проекту:
Навчальна:
Вчитись формулювати гіпотези, ставити близькі і дальні цілі, ставити конкретні задачі, прогнозувати та передбачати.
Оволодівати знаннями за власною ініціативою стосовно змісту, обсягу джерел.
Удосконалювати вміння обробляти та аналізувати інформацію.
Розвивальна:
Розвивати інтелект, увагу, пам'ять, мислення.Конспект уроку з читання для 2 класу на тему: «Т. Г. Шевченко – великий народний поет і художник. Д. Красицький “ Тарас Шевченко”»

3


Конспект уроку з читання для 2 класу на тему: «Т. Г. Шевченко – великий народний поет і художник. Д. Красицький “ Тарас Шевченко”»
Архів містить презентацію та матеріали для уроку.«Історична драма «Назар Стодоля». Показ соціальних суперечностей між старшинською верхівкою та низовим козацтвом. Характеристика героїв п’єси».

2

Урок-дослідження. Форми роботи: повідомлення учнів, «мозкова атака», колективна бесіда, діаграма Вена, «займи позицію».Урок читання "Т.Г. Шевченка"

1

Урок проводиться з метою: глибше ознайомити дітей з життям і творчістю українського народного поета Т.Г.Шевченка. Показати, як поет оспівує красу рідного краю. Вчити виразно, чітко читати вірші, збагачувати словник учнів, сприяти національному вихованню учнів, формувати почуття гордості за Україну.« ДУШІ БЕЗСМЕРТНИЙ ЦВІТ…» ( РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО УРОКУ З УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ ЗА МЕТОДОМ ПРОЕКТІВ)

2

Урок-звіт за творчістю Т.Г. Шевченка дає змогу кожному дев'ятикласнику виявити творчу ініціативу, здібності і вподобання, показати результати власноі праці. Це має важливе мотиваційне значення для навчання за методом проектів. Завдяки цьому методу та комп*ютерній підтримці, учні вдосконалюють навички і вміння, накопичують життєвий досвід, формують естетичні смаки.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі