Користувацький вхід

Диктанти

...

Обмежити пошук фільтруванням:Збірка диктантів для учнів 5 – 11 класів (з елементами опису праці, на матеріалі роману У.Самчука «Марія»)

1

Вашій увазі прпонується збірка диктантів для учнів 5-11 класів (з елементами опису праці, на матеріалі роману У.Самчука «Марія»). Збірка буде корисною для вчителів української мови так як має міжпредметні
зв язки з українською літературою.Диктанти з російської мови

0
6 КЛАСС
Контрольное списывание

Был тума(н,нн)ый осе(н,нн)ий день. К крыльцу под(..)ехала подвода. Я вышел в баран(..)ем тулупе, уселся на кожа(н,нн)ое сиден(..)е, и киргизская лошадёнка потащила меня по песча(н,нн)ой дороге. Отправился я кратч(..)ш(..)м путём через (железно)дорожное полотно. В синеватом воздухе далеко разнёсся гудок паровоза. Серенький денёк сменился (тёмно)синим вечером, и по краям пуш(..)стых туч(..) забл(е,и)стели серебря(н,нн)ые звёздочки.Текст диктанту національної єдності

0

Червона рута

Рута, виявляється, – жовта квітка. За переказами, що досі існують у Карпатах, вона лише на кілька хвилин, у ніч на Івана Купала, стає червоною. Дівчина, яка її знайде, буде щаслива в коханні.
Пісню "Червона рута" написав Володимир Івасюк – дев’ятнадцятирічний студент Чернівецького медичного інституту. Як же народився задум?Літературний диктант за романом В.Підмогильного "Місто"

11

Літературний диктант ( 24 запитання з відповідями) за романом В.Підмогильного "Місто"Сборник текстов для списывания, диктантов, чтения вслух (6-7 класс)

0

Сборник текстов для списывания, диктантов, чтения вслух
(6-7 класс)

Диктант
7 класс


Бліц-диктанти на уроках зарубіжної літератури. 8-11 класи

3

Посібник містить бліц-диктанти за творами, що їх вивчають відповідно до чинної програми у 8-11 класах загальноосвітніх навчальних закладів (2007 р.).
Пропоновані диктанти подано у двох варіантах, крім того, учитель матиме матеріали для оцінювання навчальних досягнень учнів за творами, що їх програма пропонує на вибір.
Для вчителів зарубіжної літератури, студентів-філологів.Українська мова. Диктанти для учнів 2-3 класів

2

Назва: Українська мова. Диктанти для учнів 2-3 класів
Формат: образ диска
Розмір: 650 Mb

Навчальний матеріал, вміщений на компакт-диску відповідає програмним вимогам Міністерства освіти і науки України для 2-3 класів.
На даному компакт диску вміщені словникові, текстові та малюнкові диктанти. Загальна кількість диктантів – 300.
Вибір текстових диктантів йде за назвою (Осіння мелодія, Зачарований ліс, Літній ранок) та за кількістю слів у диктанті.Бліцдиктант до теми «Ирій» — химерна повість про неповторний світ юності»

2

Українська література 8 клас
«Ирій» — химерна повість про неповторний світ юності
В.Дрозд. «Ирій»

Літературний бліцдиктант
І варіант

1. Де проживав Михайло Решето до дев’ятого класу?
2. Де повинен був свиснути рак?
3. Що рясно вродило на вербі?
4. Хто добре знався на поезії?
5. У що мав звичку перевтілюватися директор школи?
6. Яким способом Михайло врятував корову Маньку?
7. Що таке Ирій у розумінні Михайла?

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі