Користувацький вхід

Останні публікації

Т.Г.Шевченко

...

Обмежити пошук фільтруванням:Література рідного краю. Стежками Т. Г. Шевченка на Тернопільщині

0

Проект для учнів 9 класу на тему: "Література рідного краю.
Стежками Т. Г. Шевченка на Тернопільщині".Розробка уроку з української літератури «Світле пророцтво поета. «Ісаія. Глава 35». Вираження мрій поета про вільне й щасливе життя в Україні»

0

Відкритий урок із української літератури в 9-ому класі на тему "Світле пророцтво поета. «Ісаія. Глава 35». Вираження мрій поета про вільне й щасливе життя в Україні".Т.Г.Шевченко і російська література

0

Урок-композиція "Т.Г.Шевченко і російська література" ознайомить з перекладами віршів Великого Кобзаря на російську мову, з іменами поетів, що високо цінували творчий дар українського поета.Тема: «У бур’янах» С.Васильченка – один з найкращих художнiхтворiв про дитинство Тараса Шевченка

0

Тема: «У бур’янах» С.Васильченка – один з найкращих художнiхтворiв про дитинство Тараса ШевченкаСлався, Тарасе великий!

0

Сценарій присвячено річниці з дня народження Т.Г.Шевченка. Захід сприяє вихованню національної самосвідомості учнів, формуванню громадянської і загальнокультурної компетентності молодших школярів.Розробка уроку з української літератури «Т.Г. Шевченко «Гайдамаки»»

0

Мета: висвітлити творчу історію поеми Т.Г.Шевченка «Гайдамаки», розкрити історичну основу, ідейно-тематичну спрямованість, сюжет, особливості жанру, композиції; зацікавити змістом і проблематикою поеми; розвивати усне зв’язне мовлення; формувати кругозір; виховувати шану і любов до рідної мови, культури, історії свого народу."І ми з невичерпних криниць Кобзаря Чоло окропляєм живою водою..."

0

Великому Кобзарю присвячується...
Сценарій літературно-музичної композиції має на меті поглибити та збагатити знання учнів про особистість Т.Г. Шевченка, стосунки поета з сучасниками, його творчість...Буклет «На крилах слова Кобзаря» (крилаті вислови Т.Г. Шевченка)

1

"На крилах слова Кобзаря". Буклет (Крилаті вислови Т.Г.Шевченка) до 200-річчя Тараса Григоровича ШевченкаПедагогічний культурно-освітній місячник методичного об’єднання вчителів-словесників Миколаївської ЗОШ № 54

2

"Води живої джерело". Педагогічний культурно-освітній місячник методичного об’єднання вчителів-словесників Миколаївської ЗОШ № 54. Присвячено Дню української писемності і мови.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі