Користувацький вхід

Т.Г.Шевченко

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Тема: «У бур’янах» С.Васильченка – один з найкращих художнiхтворiв про дитинство Тараса Шевченка

0

Тема: «У бур’янах» С.Васильченка – один з найкращих художнiхтворiв про дитинство Тараса ШевченкаСлався, Тарасе великий!

0

Сценарій присвячено річниці з дня народження Т.Г.Шевченка. Захід сприяє вихованню національної самосвідомості учнів, формуванню громадянської і загальнокультурної компетентності молодших школярів.Розробка уроку з української літератури «Т.Г. Шевченко «Гайдамаки»»

0

Мета: висвітлити творчу історію поеми Т.Г.Шевченка «Гайдамаки», розкрити історичну основу, ідейно-тематичну спрямованість, сюжет, особливості жанру, композиції; зацікавити змістом і проблематикою поеми; розвивати усне зв’язне мовлення; формувати кругозір; виховувати шану і любов до рідної мови, культури, історії свого народу."І ми з невичерпних криниць Кобзаря Чоло окропляєм живою водою..."

0

Великому Кобзарю присвячується...
Сценарій літературно-музичної композиції має на меті поглибити та збагатити знання учнів про особистість Т.Г. Шевченка, стосунки поета з сучасниками, його творчість...Буклет «На крилах слова Кобзаря» (крилаті вислови Т.Г. Шевченка)

1

"На крилах слова Кобзаря". Буклет (Крилаті вислови Т.Г.Шевченка) до 200-річчя Тараса Григоровича ШевченкаПедагогічний культурно-освітній місячник методичного об’єднання вчителів-словесників Миколаївської ЗОШ № 54

2

"Води живої джерело". Педагогічний культурно-освітній місячник методичного об’єднання вчителів-словесників Миколаївської ЗОШ № 54. Присвячено Дню української писемності і мови.Урок математики (туристично-краєзнавча експедиція "Шевченко і Вінниччина") в 5 класі на тему "Розв"язування вправ на додавання і віднімання дробів з однаковими знаменниками"

0

Туристично-краєзнавча експедиція "Шевченко і Вінниччина", під час якої учні знайомляться з Тарасовими шляхами у Вінницькій області.Урок-пошук за поемою Т. Г. Шевченка «Катерина»

0

Урок – пошук:

У нашім раї на землі
Нічого кращого немає,
Як тая мати молодая
З своїм дитяточком малим.
Т. Г. Шевченко
(за поемою Т. Г. Шевченка «Катерина»)

Мета:
-познайомити старшокласників із поемою Шевченка „Катерина”, в якій піднято проблеми покриток і материнства;
- розкрити трагізм долі покритки у 19 сторіччі;
- допомогти осмислити й чуттєво осягнути такі поняття, як дівоча честь, відповідальність за материнство і батьківство, застерегти учнів від повторення аналогічних помилок;Презентація "Шевченкова скарбничка"

0

Презентація допоможе при підготовці до відкритих виховних заходів, при підготовці до уроків української літератури та мови.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі