Користувацький вхід

Останні публікації

2024-05-21 09:25
2024-05-21 09:25

Т.Г.Шевченко

Обмежити пошук фільтруванням:Вікторина «Золотий диск»

0

Вікторина, яка виховує інтерес до предмету, культуру роботи учнів з комп’ютером, розвиває увагу, спостережливість, логічне мислення, сприяє об’єднанню класних колективів.Т. Г. Шевченко. Розповідь про поета. « За сонцем хмаронька пливе…». Картини довколишнього світу,природи в поезії Т.Г. Шевченка.

0

Урок передбачає різні види роботи , заохочує учнів до творчості, надихає вивчати спадщину Великого Кобзаря, спонукає до пошукової роботи.Фразеологізми та сталі вислови з творів Т.Г.Шевченка

0

Матеріал стане у пригоді учням середньої школи, учителям, а також усім, хто цікавиться вивченням рідної мови.Історія України у поетичній творчості Т. Шевченка: достовірність та особливості художнього зображення історичних подій

0

Статтю присвячено питанням історії України у творчості Т.Г.Шевченка, зокрема достовірності показу історичних подій та особливостям їх художнього зображення. Великий Кобзар, як ніхто інший, увібрав у себе допитливий розум дослідника історії свого народу, його національну історичну спадщину віків.Виховний потенціал творчої спадщини Т.Г.Шевченка для організації сучасного освітнього процесу

0

У статті йдеться про велику виховну силу Шевченкових творів, які є невичерпним джерелом у вихованні нових національно свідомих поколінь української молоді. Його порада бути патріотами своєї Батьківщини і як ніколи актуальна й у наші дні, бо саме сьогодні відбувається процес духовного відродження та відновлення суверенної України. Головна увага приділяється висвітленню питання єдності народу в одну велику сім’ю задля утвердження державності й порядку на своїй землі.Презентація на тему: "Кобзареві складаємо уклін"

1

Презентація"Кобзареві складаємо уклін" призначена для учнів 5-9 кл. Її можна використовувати на уроках української літератури, виховних заходах. Розширює знання учнів про життєвий і творчий шлях Т.Г.Шевченка.Виховний захід «Тарас Шевченко – України син» (усний журнал)

0

Виховний захід, присвячений Дню народження Т.Г.Шевченка.
Проведений у 3 класі.
Містить цікаві завдання.Сценарій Ігрової програми до Дня народження Шевченка

0

Ігрова програма до Дня народження Т.Г.Шевченка для дітей дошкільного віку.Інтегроване заняття з формування логіко-математичних понять, розвитку мовлення, малювання «Весняні зустрічі»

0

Конспект інтегрованого заняття з формування логіко-математичних понять, розвитку мовлення, малювання, на тему: "Весняні привіти" може використовуватися в дошкільних закладах.Т.Г.Шевченко – великий співець і художник України (урок позакласного читання з предмета «Літературне читання» для 3 класу)

0

Даний матеріал містить біографічні дані, історичні дані, різні види роботи на уроках літературного читання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі