Користувацький вхід

Т.Г.Шевченко

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація на тему: "Кобзареві складаємо уклін"

1

Презентація"Кобзареві складаємо уклін" призначена для учнів 5-9 кл. Її можна використовувати на уроках української літератури, виховних заходах. Розширює знання учнів про життєвий і творчий шлях Т.Г.Шевченка.Виховний захід «Тарас Шевченко – України син» (усний журнал)

0

Виховний захід, присвячений Дню народження Т.Г.Шевченка.
Проведений у 3 класі.
Містить цікаві завдання.Сценарій Ігрової програми до Дня народження Шевченка

0

Ігрова програма до Дня народження Т.Г.Шевченка для дітей дошкільного віку.Інтегроване заняття з формування логіко-математичних понять, розвитку мовлення, малювання «Весняні зустрічі»

0

Конспект інтегрованого заняття з формування логіко-математичних понять, розвитку мовлення, малювання, на тему: "Весняні привіти" може використовуватися в дошкільних закладах.Т.Г.Шевченко – великий співець і художник України (урок позакласного читання з предмета «Літературне читання» для 3 класу)

0

Даний матеріал містить біографічні дані, історичні дані, різні види роботи на уроках літературного читання.Методична розробка літературно-музичного вечора до Дня Матері «Рідна мати моя»

0

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітерець приносить до нас свято – День матері. Свято матері - свято любові. Воно схоже на ніжну травневу квітку, від якої не хочеться відводити очей.Сценарій літературно-мистецького свята «Тарас Шевченко – наш. Він для усіх століть...»

0

Цей матеріал допоможе вчителям української мови та літератури у позакласній роботіЛітература рідного краю. Стежками Т. Г. Шевченка на Тернопільщині

0

Проект для учнів 9 класу на тему: "Література рідного краю.
Стежками Т. Г. Шевченка на Тернопільщині".Розробка уроку з української літератури «Світле пророцтво поета. «Ісаія. Глава 35». Вираження мрій поета про вільне й щасливе життя в Україні»

0

Відкритий урок із української літератури в 9-ому класі на тему "Світле пророцтво поета. «Ісаія. Глава 35». Вираження мрій поета про вільне й щасливе життя в Україні".Т.Г.Шевченко і російська література

0

Урок-композиція "Т.Г.Шевченко і російська література" ознайомить з перекладами віршів Великого Кобзаря на російську мову, з іменами поетів, що високо цінували творчий дар українського поета.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі