Користувацький вхід

Т.Г.Шевченко

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Буклет «На крилах слова Кобзаря» (крилаті вислови Т.Г. Шевченка)

1

"На крилах слова Кобзаря". Буклет (Крилаті вислови Т.Г.Шевченка) до 200-річчя Тараса Григоровича ШевченкаПедагогічний культурно-освітній місячник методичного об’єднання вчителів-словесників Миколаївської ЗОШ № 54

2

"Води живої джерело". Педагогічний культурно-освітній місячник методичного об’єднання вчителів-словесників Миколаївської ЗОШ № 54. Присвячено Дню української писемності і мови.Урок математики (туристично-краєзнавча експедиція "Шевченко і Вінниччина") в 5 класі на тему "Розв"язування вправ на додавання і віднімання дробів з однаковими знаменниками"

0

Туристично-краєзнавча експедиція "Шевченко і Вінниччина", під час якої учні знайомляться з Тарасовими шляхами у Вінницькій області.Урок-пошук за поемою Т. Г. Шевченка «Катерина»

0

Урок – пошук:

У нашім раї на землі
Нічого кращого немає,
Як тая мати молодая
З своїм дитяточком малим.
Т. Г. Шевченко
(за поемою Т. Г. Шевченка «Катерина»)

Мета:
-познайомити старшокласників із поемою Шевченка „Катерина”, в якій піднято проблеми покриток і материнства;
- розкрити трагізм долі покритки у 19 сторіччі;
- допомогти осмислити й чуттєво осягнути такі поняття, як дівоча честь, відповідальність за материнство і батьківство, застерегти учнів від повторення аналогічних помилок;Презентація "Шевченкова скарбничка"

0

Презентація допоможе при підготовці до відкритих виховних заходів, при підготовці до уроків української літератури та мови.Т.Г.Шевченко житиме буде, поки на світі житимуть люди

0

Розширити знання про життя і творчість Т.Г.Шевченка, продовжити ознайомлення учнів з красою, неповторністю, чарівністю Шевченкового слова; показати як шанують його пам̕ ять; викликати бажання глибше пізнати його творчість; розвивати пам̕ ять, зв̕ язне мовлення; формувати читацький інтерес; виховувати в учнів любов і шану до народного поета.Позакласний захід «Учітеся, думайте, читайте»

0

Позакласний захід з музично - танцювальною композицією присвячений Дню писемності на матеріалах творчості Т.Г.ШевченкаВиховний захід до 170-річчя "Заповіту" Т.Г.Шевченка

1

Сценарій виховного заходу до 170-річчя "Заповіту" Т.Г.Шевченка, мета якого — вшанувати пам'ять великого поета, виховувати повагу до рідного слова, виховувати свідомих громадян, патріотів України.

Додається презентація.Використання творів Т. Г. Шевченка при вивченні української мови

0

Твори Т. Г. Шевченка відіграють важливу роль для розвитку та формування всебічно розвиненої особистості. Вони допомагають глибше пізнати і полюбити українську мову.
Запропоновані нижче дидактичні матеріали допоможуть молодшим школярам оволодіти нормами граматичної структури рідної мови, краще засвоїти вивчений матеріал, збагатити мовлення різноманітними формами і засобами висловлення думки, сприятимуть розвитку зв’язного мовлення.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі