Користувацький вхід

Я і Україна

Обмежити пошук фільтруванням:Подорож картою України. Найбільші міста України

0
Я і Україна.
Громадянська освіта.
(3 клас)

Подорож картою України
Найбільші міста України

Мета. Продовжити формувати уявлення учнів про географічне розміщення України, її кордони, сусідство з іншими країнами, ознайомлення з історико-етнографічними регіонами та найбільшими містами України. Розвивати інтерес до історичного минулого нашого краю. Виховувати почуття любові до своєї Батьківщини.Славетні українці

0

Даний матеріал дає можливість розширити знання учнів про видатні постаті України; ознайомити з видатними українцями різних історичних періодів розвитку країни; розвивати уміння зосереджувати свою увагу, порівнювати, аналізувати; виховувати почуття гордості за свій народ.Розробка уроку з предмета «Я і Україна» «Весняні свята. Великдень»

0

Мета: Ознайомити дітей із весняними святами, а саме: із найдавнішим найурочистішим святом , традиціями нашого народу щодо святкування Великодня, навчати малювати орнаменти на писанках, ознайомити із символікою знаків на писанках, розвивати фантазію, пам’ять, мислення; виховувати любов і шану до народних традицій, до минулого і сучасного українського народу.
Обладнання: писанки, зразки орнаментів, позначки,картки для роботи в парах, презентація «Весняні свята».Урок для 2 класу "У царстві рослин"

0

Тема: У царстві рослин
Мета: Ознайомити учнів із умовами життя рослин, їх будовою, розмноженням; формувати поняття «дерева», «кущі», «трави»; розвивати вміння порівнювати, аналізувати, робити висновки; виховувати бережливе ставлення до природи,почуття прекрасного.Урок-сказка (по мотивам русской народной сказки «Рукавичка»). Окружающая среда: животные. Подготовка животных к зиме

0

Урок – сказка
(по мотивам русской народной сказки «Рукавичка»)

Окружающая среда: животные. Подготовка животных к зиме

Тема: Окружающая среда животных. Подготовка животных к зиме.
Цель урока: Обобщить и закрепить знания, умения и навыки учащихся;
выявить объем и качество знаний о подготовке к зимнему периоду диких
животных и птиц. Совершенствовать умения учащихся делать логические
выводы. Показать связь изменений в жизни животных осенью с изменениямиПізнаймо невидимку. Інтегрований урок в 3 класі

0

Пізнаймо невидимку
Розширення уявлень про сполучуванність іменників, прикметників, дієслів. Збагачення словника дітей фразеологізмами. Складання розповідей, міркувань.

Інтегрований урок в 3 класі
Зінтегровано зміст уроків , види діяльності:
рідна мова й мовлення, я і Україна. Природознавство, образотворче мистецтво, позакласне читання.Гражданское образование, как способ воспитания компетентности личности

0

Гражданское образование – системная комплексная деятельность участников образовательного процесса, направленная на создание условий для усвоения учащимися специальных знаний, умений и навыков, развитие гражданских качеств личности.

Основная задача:
- расширение кругозора учащихся;
- развитие их активности, творчества и воображения;
- формирование представлений об обществе в целом;
- формирование представлений их «малом» сообществе.

Гражданское образование – единый комплекс, стержнем которого является:
- патриотическое,
- правовое,
- нравственное
образование и воспитание.Таблиці, наочність з предмету «Я і Україна»

1

Документ містить збірку таблиці та наочного матеріалу з предмету Я і Україна для 1-4 класівНаша планета. Наочний матеріал

0

ілюстрації до вивчення теми наша планета: моря, планета земля, степ... можна використовувати на уроках природознавства, я і українаБінарний урок «Я і Україна»,основи здоров’я,громадянська освіта.

2

Бінарний урок «Я і Україна»,основи здоров’я,громадянська освіта підготували вчителі початкових класів Гойман Майя Василівна і Коломійчук Людмила Петрівна.Тема уроків:"ліс-природнє угрупування. Охорона лісів. Правила поведінки в лісі. Ландшафтний парк - "Уманське диво".Для проведення уроків використовують презентацію і відеоматеріали.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі