Користувацький вхід

Останні публікації

Остап Вишня

Обмежити пошук фільтруванням:Відкритий виховний захід "Чому слід усміхатися частіше?"

0
«Від усмішки хмарний день ясніш,
Від усмішки засія веселка в небі…
Поділись усмішкою щедріш,
І вона не раз повернеться до тебе».
М.Пляцковський

Мета:
познайомити студентів із корисними для здоров’я властивостями усмішки та сміху;
допомогти студентам бути щасливими, завжди усміхненими та такими, що отримують задоволення від навчання, повсякденної діяльності та від спілкування з іншими людьми;Цикл «Мисливські усмішки» («Як варити і їсти суп із дикої качки», «Сом»). Зображення в них комічних життєвих ситуацій, мальовничих картин природи (розробка уроку)

0

Розробка уроку української літератури для учнів 11 класу профільного рівня (українська філологія).Урок позакласного читання. Любіть книгу!

1

УРОК ПОЗАКЛАСНОГО ЧИТАННЯ
Тема. Любіть книгу!
Мета: ознайомити учнів з історією виникнення паперу і книгодрукування; розвивати читацькі навички; виховувати бережливе ставлення до книги.
Хід уроку
І. Організаційний момент
Любі діти, на урок
Щойно пролунав дзвінок.
Тож тихенько всі сідайте
І мені не заважайте.
Хто із вас уважним буде –
Той високий бал здобуде.
Що ж, не будем лінуватись,
Нумо дружно всі навчатись!
ІІ. Мовна розминка.Презентація до уроку "Вивчення творчості Остапа Вишні"

0

Презентація до уроку з української літератури "Вивчення творчості Остапа Вишні"Розробка уроку

1

Методична розробка містить розгорнутий конспект уроку української літератури з використанням деяких елементів інтерактивних технологій (зокрема, елементів методу проектів).
Дані матеріали стануть в нагоді викладачам-словесникам.Конспект уроку української мови у 9 класі

0

Конспект уроку "Ділові папери.Заява.Автобіографія" допоможе вчителям у підготовці до уроків розвитку зв'язного мовлення.Розробка заняття з української літератури ««Мисливські усмішки» Остапа Вишні – вищий прояв професіоналізму та таланту письменника»

1

Методична розробка пошуково-дослідницького проекту знайомить студентів із життєвим та творчим шляхом О.Вишні. Інсценування "Мисливських усмішок" допомогоають краще засвоїти їх зміст, вправа "Асоціації" - визначити, яка саме усмішка відображена. "Біографи" розповідають про історію написання циклу "Мисливські усмішки". "Літературознавці" дають докладну характеристику образам циклу. "Науковці" досліджують неповторність та оригінальність стилю О.Вишні.конспект уроку з літературного читання 4 клас

2

Конспект та презентація уроку літературного читання за підручником Науменко В.О на тему: "Комічні оповідання.Остап Вишня "Бекас"Урок систематизації та узагальнення вивченого з теми «Дієслово» 7 клас

1

На уроці систематизується та узагальнюється вивчений учнями матеріал з теми "Дієслово". Форма уроку - урок-подорож. Під час роботи використовуються вибірковий диктант, асоціативний кущ, творчі завдання. Урок побудовано як особистісно орієнтований.Остап Вишня

0

Презентація містить інформацію про життєвий і творчий шлях Остапа Вишні, ілюстрації, відео

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі