Користувацький вхід

Іван Франко - письменник

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегрований урок з геометрії та української літератури "Цифри та факти з життя І. Франка в розв'язуванні рівнобедрених трикутників"

0

Діти, повторюючи тему з геометрії "Рівнобедрений трикутник" розв'язують геометричні задачі, паралельно розкриваючи(з відповідних відповідей та задач) цифри та факти із життя відомого письменника Івана ФранкаГра-конкурс «Сторінками казок»

0

Розважальна гра-конкурс для учнів 1-2 класів на переврку знань казок.Відкритий урок

0

Розробка уроку "Літературне читання" призначена для вчителів початкових класів.Розробка уроку з української літератури для 5 класу за казкою Івана Франка «Фарбований лис»

0

Розробка уроку літератури для 5 класу за казкою І. Франка "Фарбований лис"І. Франко. «Захар Беркут». Проблема вибору людини у вирішальній ситуації. Групування персонажів.

0

Урок 4
Тема І. Франко. «Захар Беркут». Проблема вибору людини у вирішальній ситуації. Групування персонажів.
Мета уроку.
Навчальна: допомогти учням виявити глибинні зв'язки історії з сучасністю, засвоїти уроки історії, літератури;
розвиваюча: роз¬вивати навички аналізу епічного твору, проведення паралелей із власним життєвим досвідом; розвивати навички висловлювання власної думки з приводу прочитаного, уміння характеризувати героїв; викликати інтерес до обговорюваної теми, створюючи атмосферу зацікавленості кожного учня в результаті діяльності;І.Франко «Захар Беркут» Патріотичний мотив, його зв’язок з розгортанням сюжету. Характеристика образів Максима та Мирослави.

0

Урок 3
Тема. І.Франко «Захар Беркут» Патріотичний мотив, його зв’язок з розгортанням сюжету. Характеристика образів Максима та Мирослави.
Мета уроку.
Навчальна: продовжити аналіз ідейно-художнього змісту повісті І. Франка «Захар Беркут» (VІІ, VIІІрозд.), сприяти виробленню в учнів навичок аналізувати образи в художніх творах, охарактеризувати образи Максима, Мирослави;
розвиваюча: розвивати інтелектуальну активність, творче мислення, пам’ять, увагу, спостережливість, уміння аналізувати, співставляти, робити висновки; формувати кругозір школярів;Іван Франко. Збірка поезій «Зів’яле листя». Мотиви туги та страждань

1

Мета: ознайомити учнів із збіркою «Зів’яле листя», розкрити світ почуттів і пристрастей, створений поетичним словом великого майстра; розвивати виразне читання, уміння аналізувати поезії: виховувати усвідомлення того, що любов – найвеличніше із людських почуттів, яке необхідно берегти й цінувати.Проблема особистого щастя у драмі І.Франка «Украдене щастя».

0

Проблема особистого щастя у драмі
І.Франка «Украдене щастя».
урок засвоєння нових знань.Казки українських письменників І.Франко «Лисичка і журавль»

0

Дана розробка урока предназначена для того, щоб вчити дітей виділяти в тексті дійових осіб; давати їм елементарну характеристику; спостерігати за структурою і сюжетом казки; закріплювати вміння відтворювати зміст знайомих казок, правильно оцінювати поведінку персонажів; формувати навички правильного й відомого читання мовчки та вголос; розвивати пам’ять, мислення, увагу; виховувати чуйність, доброзичливість, гостинність, порядність.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі