Користувацький вхід

I Шевченко Тарас Григорович

Обмежити пошук фільтруванням:Т.Г.Шевченко - великий син України

0

Сценарій виховного заходу на вшанування пам'яті Т.Г.Шевченка, великого поета та художникаТ.Г.Шевченко - великий син України

0

Сценарій виховного заходу на вшанування пам'яті Т.Г.Шевченка, великого поета та художникаВивчення творчості Т.Шевченка в 9 класі. Презентації до уроків

0

Підбірка містить презентації до уроків вивчення творчості Т.Шевченка в 9 класі. Матеріал може бути використаний під час очного та дистанційного навчання.Відродження національно-патріотичного виховання дошкільників засобами мистецтва. Подільська майстриня Ніна Гончарук і її картини.

0

Цей матеріал буде цікавим для використання педагогами на заняттях, у гуртковій поботі і для індивідуального навчання і виховання патріотизму і громадянськості.
Завдання педагога- прищеплювати нашим дітям духовний, творчий патріотизм.Літературний диктант до твору Тараса Шевченка «Сон» («У всякого своя доля…»)

0

Літературний диктант до твору Тараса Шевченка «Сон» («У всякого своя доля…»)Тарас Григорович Шевченко – батько української мови

0

розширювати знання учнів про життєвий та творчий шлях Т.Г.Шевченка; пробуджувати інтерес до вивчення спадщини Т.Г.Шевченка; стимулювати пізнавальну активність молодших школярів; збагачувати словниковий запас; розвивати мислення, уяву, пам’ять, дикцію, артистичні здібності; виховувати любов до творчості поета, до рідного краю, до його історії.Година спілкування :"Кобзарем його ми звемо..."

0

Даний матеріал можна використовувати для проведення класної години, виховного заходу. Цікаві факти про життя та творчість Кобзаря стануть у нагоді при підготовці до уроків української мови та літератури.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі