Користувацький вхід

Волинська область

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку «Розмаїття сучасної лірики. І. Павлюк «Дівчинка». Прагнення поета зазирнути у світ душі звичайної людини, осмислити її призначення та сенс життя»

0

Творчість Ігоря Павлюка надзвичайно актуальна сьогодні, у період входження України в європейський та світовий культурний простір. У шкільну програму в 8 класі введено вивчення поезії Ігоря Павлюка «Дівчинка». Цей твір викликає глибокі роздуми над сенсом життя, спонукає зазирнути у світ душі дитини, звичайної людини.«А життя, воно ж прекрасне, Боже! Тільки би поезія й Волинь…» (урок-діалог із письменником Ігорем Павлюком)

0

Урок-діалог з письменником-земляком І. Павлюком. Можна використати на уроках рідного краюЗавдання І Міжнародного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка 2010-2011 Волинська область

Завдання
для ІІ (районного/міського) етапу
І Міжнародного мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

5 клас
Письмово розкрийте зміст народного прислів’я «Хто Шевченка прочитав, той багатший серцем став». Обсяг роботи – до 1 сторінки.

6 клас
Складіть і запишіть розповідь «Моє знайомство з творчістю Тараса Шевченка», додавши роздуми про те, як і чому вплинули на вас твори Кобзаря. Обсяг роботи – 1-1,5 сторінки.

7 класЗавдання ІІ етапу олімпіади з історії. Волинська область 2010-2011

Завдання ІІ етапу олімпіади з історії. Волинська областьДругий етап олімпіади юних математиків 2009-2010 н.р. Вінницька область

Завдання другого етапу Всеукраїнської олімпіади юних математиків
2009-2010 н.р.ІІ етап Всеукраїнської олімпіади 2009/2010 н.р. Завдання з інформатики

Волинський ІППО
ІІ етап Всеукраїнської олімпіади 2009/2010 н.р.
Завдання з інформатикиІІ етап Всеукраїнської олімпіади 2009/2010 н.р. Завдання з французької мови

Волинський ІППО
ІІ етап Всеукраїнської олімпіади 2009/2010 н.р.
Завдання з французької мови

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі