Користувацький вхід

Сократ

Обмежити пошук фільтруванням:



Многочлен. Подібні члени многочлена. Степінь многочлена.

0

Презентація з теми Многочлен. Презентацію можна використовувати як на уроці так і для уроку в дістанційній формі роботи. Повторення основних понять з теми Одночлен, властивості степеня.Нові поняття - многочлен, подібні доданки, степінь многочлена.



Позакласне читання. Від Езопа до сучасності.

0
Урок-гра
“ Від Езопа до сучасності”

Всім шлях премудрий розкривався,
Хто до Езопа добувалися,
Хто позичав сюжетів та ідей,
Щоб байкою збагачувать людей.



Урок з біології-Лікарські рослини

0

Лікарські рослини, їх застосування. Виховання у учнів поважного ставлення до природи,взаємоповаги один до одного та до тварин.



Урок математики з інтеграцією української мови «Особливості вживання в мовленні та інтонування різних видів простих і складних речень. Похідна. Застосування похідної»

1

Урок математики з інтеграцією української мови "Особливості вживання в мовленні та інтонування різних видів простих і складних речень. Похідна. Застосування похідної" узагальнює і сичтематизує вивчений матеріал із теми, розвиває творче, образне та логічне мислення учнів, мовлення, уміння працювати в групах, сприяє вихованню культури мовлення, прагнення здобувати знання.



Соціологічний проект(Презентація+конспект уроку)

0

Даний матеріал містить розробку конспекту уроку та мультимедійну презентацію з покроковою дією. Матеріал уроку спонукає учнів до вміння естетично та красиво підбирати одяг, парфуми; своїми руками виготовляти прикраси для волосся



Конспект уроку "Складнопідрядне речення з підрядними мети і причини" 9 клас

3

Тема: Складнопідрядне речення з підрядними мети і причини

Мета : -дати поняття про підрядні мети і причини, їх граматичні ознаки,
-удосконалення знань учнів щодо видів підрядних речень,
правильної побудови складнопідрядних речень
- розвиток уміння формувати й обстоювати власну думку
- розвиток мовної культури, потреби у самоудосконаленню власного мовлення.

Хід уроку:
1. Організаційний момент
2. Мотивація
Заговори, щоб я тебе побачив
Сократ
-Як ви вважаєте, який зміст Сократ вклав у сій вислів?

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі