Користувацький вхід

Останні публікації

Василь Олександрович Сухомлинський

Обмежити пошук фільтруванням:Урок мислення« Весняні барви, весняні звуки…»

1

Уроку мислення "Весняні барви, весняні звуки… ", що ставить за мету вчити дітей слухати і чути звуки весни, відчувати красу, ніжність і велич рідної природи. Вчити передавати свої почуття словами, рухами, мелодією. Ідентифікувати, тобто ототожнювати себе з довкіллям, створювати своєрідні монологи природи.
Розвивати творче мислення, вміння співпереживати, вміння почуватися щасливим від споглядання, роздумів, збагачувати своє емоційне та фізичне здоров’я.
Виховувати допитливість, естетичний смак; любов і бережливе ставлення до оточуючого світу.Квест-подорож по країні Казкарія разом із Василем Сухомлинським (позакласний захід)

0

Розробка позакласного заходу у формі квест-подорожі. Мета - утвердження патріотичних цінностей, переконань, виховання поваги до своєї країни, українського народу, його культури, видатних діячів. Учасники знайомляться із біографією Василя Сухомлинського, порадами Педагога дітям, здійснюють подорож у світ його казок та оповідань на тематичних станціях «Дитина і мова», «Дитина і природа», «Дитина та історія», «Дитина й мистецтво», «Дитина і традиції», «Дитина і казка».Уроки літератури рідного краю (В.О.Сухомлинський)

0

Розробки уроків літератури рідного краю за творчістю В.О.Сухомлинського для 5-9 класів.Уроки літератури рідного краю (В.О.Сухомлинський)

0

Уроки літератури рідного краю за творами Василя Олександровича Сухомлинського 5-9 класи.

5 клас
Тема: подорож у країну Квітів (за оповіданнями Василя Сухомлинського «Хлопчик і Дзвіночок Конвалії», «Гаряча квітка», «Дівчина і Ромашка», «Оля-чарівниця»)
Мета: познайомити учнів з оповіданнями В.О.Сухомлинського про квіти, показати красу рідного краю, розширити етимологічні знання, виховувати любов, пошану до природиСоняшник – квітка слави та краси

0

З досвіду роботи вихователя групи продовженого дня, вчителя української мови та літератури Бєлан Олени Анатоліївни. В даному уроці даються знання про те, що красою Батьківщини захоплювалися українські письменники та поети, які відомі на весь світ, зокрема Василь Сухомлинський. На уроці діти ознайомлюються з властивостями олії.Урок розвитку мовлення

1

Даний урок містить матеріал для використання на уроках розвитку зв`язного мовлення, мета якого - складання казки. У ході заняття учні закріплюють знання про видатного педагога В.Сухомлинського, вчаться добирати порівняння, влучні вислови, розвивають творчу уяву і фантазію.Дана розробка підходить для постановки лялькового театру.Уроки читання творів В.О.Сухомлинськог

0

Твори В.О.Сухомлинського виховують у дітей бажання робити добро, любити і охороняти рідну природу; правильно організовувати своє дозвілля; формують оцінні судження,уміння аналізувати та робити висновки; розвивають фантазію та творче мислення школярівУрок відкритих думок "Юридична відповідальність неповнолітніх"

0

Урок відкритих думок "Юридична відповідальність неповнолітніх" направлений на ознайомлення учнів з особливостями юридичної відповідальності неповнолітніхПрезентація навчально-виховної роботи вчителя початкових класів Логвиненко Надії Мирославівни

0

1.Про себе
2.Методична діяльність
3.Проблема,над якою я працюю.
4.Філософія дитячого щастя за В.О.Сухомлинським.
5.Джерело дитячого мислення
6.Ляльки в руках дітей – яскраве світло краси.
7.Музика дитячої душі.
8.О, танцю,до тебе лине і душа ,і серце.
9.Читання-це виховання серця.
10.Цікава книга природи.
11.Логіка як засіб пізнання об’єктивного світу.
12.Дорогою добра.
13.Подорожуючи по земній кулі.
14.Здоров’я-це найбільше багатство.
15.Коли легко вчитися .
16.Єдність сім’ї і школи-золотий ключик,що відкриває перед дитиною шлях до успіху.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі