Обмежити пошук фільтруванням:
Робота перевірочна з теми "Колоі круг". Тести та задачі на використання формул.
Позакласний захід з фізики: "Вечір цікавої фізики". Форма проведення - конкурс. До розробки входить презентація та вислови відомих фізиків.
видкритий урок. квадратична функция її властивості та графік. урок - презентація. 5 номинаций, с разнимі завданьями
Урок з використанням дослідницької технології. Методи:репродуктивний, проблемно-пошуковий, навчально-дослідницький. Урок передбачає самостійну творчу роботу учнів на здобуття та розширення знань,
Розробка заняття з дисципліни Теоеретична механіка на тему "Центр ваги" спрямована на формування у студентів теоретичних знань, щодо сили тяжіння, центру ваги тіла, практичних навичок визначення координат центра ваги плоскої фігури.
При проведенні заняття використані методи проблемного викладання, дослідницький, частково-пошуковий, практичний, індивідуальна робота студентів, розв’язок задач, експериментальне рішення творчих завдань.
Розробка заняття супроводжується презентацією.
Навчання це не тільки робота в класі та виконання домашніх робіт. Навчання може бути дуже цікавим та захоплюючим, якщо проводити його в формі різноманітних позакласних заходів.
Усний журнал буде корисним для організації позакласної роботи з фізики та математики, при проведенні декад та фестивалів.
Розвиток пізнавального інтересу учнів через використання ІТК, розвиток творчого мислення, уміння спостерігати та аналізувати;розширення політехнічного кругозору учнів
Розроблено методику проведення практичного заняття у формі дидактичної гри, спрямованого на закріплення, систематизацію та перевірку знань, за темою „Властивості газів, рідин та твердих тіл” та формування умінь і навичок шляхом залучення студентів в активну пізнавальну та дослідницьку діяльність.
Легенди з життя Архімеда. Архімед (дав.-гр.; близько 287 до н. е., Сіракузи — 212 до н. е., Сіракузи) — давньогрецький математик, фізик, інженер, винахідник та астроном. Хоча дуже мало деталей відомо про його життя, він вважається одним з найвидатніших науковців античності.
В курсі фізики 8-го класу є досить цікава тема "Плавання суден. Повітроплавання". Тому виникла ідея провести саме бінарний урок з даної теми, де об'єднати цікавий фізичний та історичний матеріал. Мета цього уроку:продовжувати формувати поняття учнів про виштовхувальну дію рідин і газів на занурене у них тіло, вдосконалювати знання учнів про виштовхувальну силу і умови плавання тіл та уміння пояснювати причини виникнення виштовхувальної сили. Ознайомити учнів з практичним застосуванням закону Архімеда, історією виникнення судно- та повітроплавання.