Користувацький вхід

Останні публікації

Архімед

Обмежити пошук фільтруванням:Фізична інтелектуальна гра «Хто зверху?»

0

Цілі: узагальнити і систематизувати знання з основних понять фізики; формувати вміння використовувати здобуті теоретичні знання на практиці; прищеплювати любов до фізики; виховувати бережливе відношення до природи. Розвивати пізнавальні здібності учнів, інтерес до фізики як до науки, що нерозривно пов’язана з життям, творчу активність, вміння приймати правильне рішення, логічно мислити, працювати в колективі.Самостійна робота 6 клас "Коло і круг"

0

Робота перевірочна з теми "Колоі круг". Тести та задачі на використання формул.Вечір цікавої фізики

0

Позакласний захід з фізики: "Вечір цікавої фізики". Форма проведення - конкурс. До розробки входить презентація та вислови відомих фізиків.Відкритий урок Тема: «Квадратична функція, її графік та властивості»

0

видкритий урок. квадратична функция її властивості та графік. урок - презентація. 5 номинаций, с разнимі завданьямиВиштовхувальна сила в рідинах та газах. Закон Архімеда. Плавання тіл

0

Урок з використанням дослідницької технології. Методи:репродуктивний, проблемно-пошуковий, навчально-дослідницький. Урок передбачає самостійну творчу роботу учнів на здобуття та розширення знань,Методична розробка заняття з дисципліни «Теоретична механіка» на тему: «Центр ваги»

0

Розробка заняття з дисципліни Теоеретична механіка на тему "Центр ваги" спрямована на формування у студентів теоретичних знань, щодо сили тяжіння, центру ваги тіла, практичних навичок визначення координат центра ваги плоскої фігури.
При проведенні заняття використані методи проблемного викладання, дослідницький, частково-пошуковий, практичний, індивідуальна робота студентів, розв’язок задач, експериментальне рішення творчих завдань.
Розробка заняття супроводжується презентацією.Цей загадковий Архімед

0

Навчання це не тільки робота в класі та виконання домашніх робіт. Навчання може бути дуже цікавим та захоплюючим, якщо проводити його в формі різноманітних позакласних заходів.
Усний журнал буде корисним для організації позакласної роботи з фізики та математики, при проведенні декад та фестивалів.Прості механізми "Золоте правило"механіки

0

Розвиток пізнавального інтересу учнів через використання ІТК, розвиток творчого мислення, уміння спостерігати та аналізувати;розширення політехнічного кругозору учнівІгрове заняття з фізики для студентів коледжу за темою «Властивості газів, рідин та твердих тіл»

0

Розроблено методику проведення практичного заняття у формі дидактичної гри, спрямованого на закріплення, систематизацію та перевірку знань, за темою „Властивості газів, рідин та твердих тіл” та формування умінь і навичок шляхом залучення студентів в активну пізнавальну та дослідницьку діяльність.Архімед. Легенди з життя

0

Легенди з життя Архімеда. Архімед (дав.-гр.; близько 287 до н. е., Сіракузи — 212 до н. е., Сіракузи) — давньогрецький математик, фізик, інженер, винахідник та астроном. Хоча дуже мало деталей відомо про його життя, він вважається одним з найвидатніших науковців античності.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі