Користувацький вхід

ТМ Розумники

...

Обмежити пошук фільтруванням:Активація посібників ТМ Розумники тепер і на сайті інтернет-магазину!

novost_2.jpgМультимедійні посібники, що продаюсться в інтернет-магазині, є ліцензійними і потребують активації на ком’пютері користувача. Передбачено декілька варіантів активації:
- по телефону,
- через інтернет,
- електронною поштою.
Щоб спростити процес активації, ми розмістили на нашому сайті банер для переходу до вікна он-лайн активації.
Таким чином процес активації наших мультимедійних підручників став ще більш зручним.Мультимедійний підручник «Біологія,8 клас» (уривок одного з уроків посібника)

Мультимедійний підручник «Біологія,8 клас» розроблено згідно з чинною навчальною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Увесь курс складається з 60 уроків. Кожен урок розкриває конкретну тему згідно з навчальною програмою і включає: теоретичний матеріал, словник до уроку, тестові завдання, багатий ілюстративний матеріал, відеофрагменти, звукове супроводження уроку тощо.Мультимедійний підручник «Фізика 11 клас»

Мультимедійний підручник "Фізика 11 клас" сучасний мультимедійний інтерактивний навчальний засіб з фізики. Увесь курс складається з 73 мультимедійних уроків. Кожен урок розкриває конкретну тему згідно з навчальною програмою та містить:
- теоритичний матеріал,
- лабараторні та практичні роботи,
- портрети та біографічні довідки вчених-фізиків,
- фоторгафії лабараторного обладнання,
- статистичні й динамічні моделі,
- алфавітний та іменний покажчики, звуковий супровід тощо.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі