Користувацький вхід

В. Шекспір

Обмежити пошук фільтруванням:Урок Шекспір 8 клас

0

Підсумковий урок з зарубіжної літератури у 8 класі Вільям Шекспір "Сонати. Трагедія "Гамлет" з використанням презентації ті аудіоматеріалуРозробка бінарного уроку із зарубіжної літератури й англійської мови «И жизнь, и слезы, и любовь...»

0

Розширення знань учнів про життєвий і творчий шлях англійського письменника-драматурга В.Шекспіра та російського поета О.С. Пушкіна; формування соціокультурної та соціолінгвістичної компетенцій в учнів; розвиток навичок мовленнєвої культури, виразного читання, акторських здібностей; виховання розуміння краси й чистоти справжніх людських стосунківІнтегрований урок роботи над перекладом "І. Франко- майстер перекладу сонетів Шекспіра" (10 клас, філологічний профіль)

2

Інтегрований урок роботи над перекладом "І. Франко - майстер перекладу сонетів Шекспіра" - це результат творчої співпраці вчителів української мови та літератури й англійської мови. Це синтез змісту двох навчальних предметів (української літератури та англійської мови). Призначений для учнів 10 класу філологічного профілю і має на меті професійну орієнтацію старшокласників. Його проведення практикуємо на заключному етапі вивчення творчості
І. Я. Франка (кінець І семестру). У додатках до уроку - міні-підручник, мультимедійні презентації.

загрузка...
RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі