Користувацький вхід

В. Шекспір

...

Обмежити пошук фільтруванням:Перевірочні роботи до тем «Сонети В.Шекспіра», «Трагедія В.Шекспіра «Гамлет»»

0

Перевірочні роботи до тем «Сонети В.Шекспіра», «Трагедія В.Шекспіра «Гамлет»». Літературний диктант. Тестування.Бінарний урок "Вічна тема кохання"

0

Учні із задоволенням «відвідують» Верону (заочна подорож з гідами, що супроводжується відеофрагментами з показом міста закоханих). Також діти мають змогу вдосконалювати свої вміння та навички висловлюватися, спілкуватися та аналізувати сонети англійською та українською мовами.

Цікавими видами роботи для восьмикласників є інсценування фрагментів із трагедії В. Шекспіра «Ромео та Джульєтта», які звучать англійською мовою та російською. Ромео та Джульєтта мають змогу показати свої неперевершені акторські здібності.ІНТЕГРОВАНИЙ УРОК СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ ТА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ«ШЕКСПІР НА ВСІ ЧАСИ»

0

Мета:
1. ознайомити учнів з біографією і віхами творчості видатного
англійського драматурга та поета;
2. поглибити знання школярів про сонет як жанр;
3. активізувати мовленнєво-розумову діяльність учнів,
монологічне та діалогічне мовлення;
4. закріпити лексичний матеріал з теми «Вільям Шекспір»;
5. вчити учнів декламувати англійську поезію;
6. розширити та активізувати лексичний запас учнів;
7. аналізувати ліричний твір на основі особистісного сприйняття
й розуміння художнього твору. порівнювати переклади різних
поетів;В. Шекспір – великий англійський поет

0

ПЛАН-КОНСПЕКТ
Тема: «Людина»
Підтема: «В. Шекспір – великий англійський поет»
Обладнання: Комп’ютер, проектор, магнітна дошка, біла дошка, роздаткові картки (5 шт.), демонстраційний матеріал (слайди, відеофільм Британської Ради).Урок Шекспір 8 клас

0

Підсумковий урок з зарубіжної літератури у 8 класі Вільям Шекспір "Сонати. Трагедія "Гамлет" з використанням презентації ті аудіоматеріалуРозробка бінарного уроку із зарубіжної літератури й англійської мови «И жизнь, и слезы, и любовь...»

0

Розширення знань учнів про життєвий і творчий шлях англійського письменника-драматурга В.Шекспіра та російського поета О.С. Пушкіна; формування соціокультурної та соціолінгвістичної компетенцій в учнів; розвиток навичок мовленнєвої культури, виразного читання, акторських здібностей; виховання розуміння краси й чистоти справжніх людських стосунківІнтегрований урок роботи над перекладом "І. Франко- майстер перекладу сонетів Шекспіра" (10 клас, філологічний профіль)

2

Інтегрований урок роботи над перекладом "І. Франко - майстер перекладу сонетів Шекспіра" - це результат творчої співпраці вчителів української мови та літератури й англійської мови. Це синтез змісту двох навчальних предметів (української літератури та англійської мови). Призначений для учнів 10 класу філологічного профілю і має на меті професійну орієнтацію старшокласників. Його проведення практикуємо на заключному етапі вивчення творчості
І. Я. Франка (кінець І семестру). У додатках до уроку - міні-підручник, мультимедійні презентації.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі