Користувацький вхід

нове

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку з я досліджую світ "Природа влітку".

0

Тема. Природа влітку.
Мета: розширити уявлення дітей про літо як пору року, про його ознаки і прикмети; розвивати вміння виділяти прикмети кожної пори року; виховувати любов до при¬роди, дбайливе ставлення до неї.
Хід уроку
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
- Діти, зараз у нас урок я досліджую світ, тож підготуйте все необхідне до уроку.
Тож сьогодні, любі діти, Вам не стали тягарем,
Хочу я вам побажати Побажаю всім терпіння
Всі знання з апетитом І старання.Опрацювання тексту «Хороші звичаї». Складання усної розповіді про звичаї рідного краю.

0

Тема. Опрацювання тексту «Хороші звичаї». Складання усної розповіді про звичаї рідного краю.
Мета: закріпити знання учнів про вивчені букви та звуки; вдосконалювати навички читання; збагачувати й активізувати словниковий запас учнів; розвивати пізнавальні та творчі здібності учнів; виховувати ввічливість, повагу до звичаїв рідного краю.
Хід уроку
I. Організаційний момент
ІІ. Повторення та закріплення вивченого матеріалу
1. Мовленнєва розминка
1) Робота над скоромовкою.
Ми плакати —
Не плакали.
Нам плакати
Нема коли.Технологія асоціативного мислення як засіб узагальнення, закріплення і систематизації знань на уроках української мови і літератури

0

В умовах болісного процесу переоцінки цінностей, долання усталених стереотипів, які заважають по-новому бачити проблеми становлення людини, яка б могла створювати власні життєві проекти, все більшої актуальності набуває нова педагогіка, яка сповідує нові підходи у плеканні творчої особистості школяра, його духовного розвитку, духовної культури.
Не перший рік я працюю над методичною темою "Технологія асоціативного мислення ж засіб узагальнення, закріплення і систематизації знань".
Вважаю, що дана методика виправдана, заслуговує на життя, дає змогу:Сценарій фестивалю учнівської творчості "Низький уклін, тобі, Тарасе!"

0

Сценарій фестивалю учнівської творчості "Низький уклін, тобі, Тарасе!" призначений для проведення шкільних, районних виховних заходів з ушанування пам'яті Великого Кобзаря.Рекомендації щодо складання навчальних програм для обдарованих дітей у контексті Нової української школи

0

Концепція Нової української школи пропонує організовувати навчально-виховний процес з урахуванням індивідуальних особливостей дитини, її інтересів, освітніх потреб. Рекомендації щодо складання навчальних програм для обдарованих дітей створено на допомогу вчителям для індивідуалізації навчання.Низький уклін тобі, Тарасе, від нащадків!

0

Геній Т.Г. Шевченка привертає увагу сучасного покоління у вогненним словом, нескореною сміливою думкою, великою любов'ю до України-неньки.Методичні рекомендації щодо проведення Інтернет-конкурсу учнівських портфоліо

0

З метою виявлення інтересів, розвитку інтелектуальних і творчих здібностей школярів; формування в учнів уміння представити досвід своєї роботи за певний проміжок часу найбільш повно й ефективно, оцінювати результати навчально-пізнавальної діяльності; пропагування досягнень обдарованих дітей рекомендую проводити Інтернет-конкурси учнівських портфоліо.Циклічні та ациклічні розлади менструального циклу

0

Класифікація: - Аменорея; - Порушення ритму менструацій: 1. Опсоменорея – менструація настає через 6-8 тижнів. 2. Спаніоменорея – надто тривалі менструальні цикли, менструація настає 2-4 р. на рік. 3. Пройоменорея – скорочені менструальні цикли. - Зміна кількості крові, що виділяється під час менструацій: 1. Гіперменорея – понад 100-150 мл, надмірна кількість. 2. Гіпоменорея – менше 50 мл. - Порушення тривалості менструацій: 1. Поліменорея – тривалість менструації 7-12 днів. 2. Олігоменорея – тривалість менструації менше 2 днів. - Болісні менструації: 1. Альгоменорея 2.Олександр Пушкін – видатний російський поет, шанувальник народної казки. Вступ до поеми «Руслан і Людмила»

0

Розробка уроку містить авторську поетичну презентацію і має на меті зацікавити учнів особистістю автора та неперевершеним поетичним словом.Тест- тренажер

0

Тест - тренажер з теми " Нерівності" на допомогу вчителю для перевірки знань та учням для підготовки до контрольних заліків, ЗНО.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі