Обмежити пошук фільтруванням:
Тема. Природа влітку.
Мета: розширити уявлення дітей про літо як пору року, про його ознаки і прикмети; розвивати вміння виділяти прикмети кожної пори року; виховувати любов до при¬роди, дбайливе ставлення до неї.
Хід уроку
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
- Діти, зараз у нас урок я досліджую світ, тож підготуйте все необхідне до уроку.
Тож сьогодні, любі діти, Вам не стали тягарем,
Хочу я вам побажати Побажаю всім терпіння
Всі знання з апетитом І старання.
Тема. Опрацювання тексту «Хороші звичаї». Складання усної розповіді про звичаї рідного краю.
Мета: закріпити знання учнів про вивчені букви та звуки; вдосконалювати навички читання; збагачувати й активізувати словниковий запас учнів; розвивати пізнавальні та творчі здібності учнів; виховувати ввічливість, повагу до звичаїв рідного краю.
Хід уроку
I. Організаційний момент
ІІ. Повторення та закріплення вивченого матеріалу
1. Мовленнєва розминка
1) Робота над скоромовкою.
Ми плакати —
Не плакали.
Нам плакати
Нема коли.
В умовах болісного процесу переоцінки цінностей, долання усталених стереотипів, які заважають по-новому бачити проблеми становлення людини, яка б могла створювати власні життєві проекти, все більшої актуальності набуває нова педагогіка, яка сповідує нові підходи у плеканні творчої особистості школяра, його духовного розвитку, духовної культури.
Не перший рік я працюю над методичною темою "Технологія асоціативного мислення ж засіб узагальнення, закріплення і систематизації знань".
Вважаю, що дана методика виправдана, заслуговує на життя, дає змогу:
Сценарій фестивалю учнівської творчості "Низький уклін, тобі, Тарасе!" призначений для проведення шкільних, районних виховних заходів з ушанування пам'яті Великого Кобзаря.
Концепція Нової української школи пропонує організовувати навчально-виховний процес з урахуванням індивідуальних особливостей дитини, її інтересів, освітніх потреб. Рекомендації щодо складання навчальних програм для обдарованих дітей створено на допомогу вчителям для індивідуалізації навчання.
Геній Т.Г. Шевченка привертає увагу сучасного покоління у вогненним словом, нескореною сміливою думкою, великою любов'ю до України-неньки.
З метою виявлення інтересів, розвитку інтелектуальних і творчих здібностей школярів; формування в учнів уміння представити досвід своєї роботи за певний проміжок часу найбільш повно й ефективно, оцінювати результати навчально-пізнавальної діяльності; пропагування досягнень обдарованих дітей рекомендую проводити Інтернет-конкурси учнівських портфоліо.
Класифікація:- Аменорея;- Порушення ритму менструацій: 1. Опсоменорея – менструація настає через 6-8 тижнів.2. Спаніоменорея – надто тривалі менструальні цикли, менструація настає 2-4 р. на рік.3. Пройоменорея – скорочені менструальні цикли.- Зміна кількості крові, що виділяється під час менструацій:1. Гіперменорея – понад 100-150 мл, надмірна кількість.2. Гіпоменорея – менше 50 мл.- Порушення тривалості менструацій:1. Поліменорея – тривалість менструації 7-12 днів.2. Олігоменорея – тривалість менструації менше 2 днів.- Болісні менструації:1. Альгоменорея2.
Розробка уроку містить авторську поетичну презентацію і має на меті зацікавити учнів особистістю автора та неперевершеним поетичним словом.
Тест - тренажер з теми " Нерівності" на допомогу вчителю для перевірки знань та учням для підготовки до контрольних заліків, ЗНО.