Користувацький вхід

методичний посібник

...

Обмежити пошук фільтруванням:Математики Полтавщини

1

До публікації входять бібліографічні розповіді - дайджести про деяких математиків з Полтавщини, які внесли значний вклад у світову та європейську науку: Вороного Г.Ф., Астряба О.М., Остроградського В.М., Ляшка І.І., Митропольського Ю.О., Ващенка-ЗахарченкаМ.К.,Євтушевського В.А..Лоповока Л.М.МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК НА ТЕМУ: «ВИКОРИСТАННЯ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ НА УРОКАХ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ДУХОВНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ»

0

ВСТУП
Методичний аналіз сучасних форм роботи та проведення уроків із використанням новітніх технологій дає підстави стверджувати, що всі вони можуть успішно використовуватися у процесі навчання української мови та літератури.
Новітні технології – процес створення, запровадження в освітній практиці нових ідей, засобів, у результаті яких підвищуються якісні показники досягнень учнів.
Термін «технологія» – грецького походження: techne – мистецтво, майстерність, та logija – наука – це наука про майстерність.Мистецтво управління соціальними системами (Основи менеджменту). Навчальний посібник

0

Навчальний посібник «Мистецтво управління соціальними системами» (Основи менеджменту) підготовлено у відповідності з тематичними планами і програмами курсів «Соціологія», «Основи менеджменту» для студентів комерційного технікуму і складається із п’яти змістовних розділів, додатків зразків, форм управлінських рішень, зразку бланка інтерв’ю для проведення соціологічних опитувань у сфері вивчення товарного попиту покупців, переліку основної і додаткової літератури.Лучшее+ "комментарии учителя"

0

Данный сборник включает лучшие образцы сочинений по русскому языку и зарубежной литературе учащихся средней общеобразовательной школы №1 города Марганца. Это не методические рекомендации по написанию сочинений, а своеобразная шпаргалка для учащихся и, может быть, лёгкое подспорье учителю при обучении разным жанрам сочинений. Способствует развитию наблюдательности, творческого воображения, образного мышления, умения рисовать словами, обогащает речь учащихся.Посібник-помагач. Мовна мозаїка (картки-комплекси)

2

Посібник містить розробки карток-комплексів, що складаються із завдань-досліджень, тестів відкритого та закритого типів, лінгвістичних мікроскопів, таблиць, схем, питальників, завдань-кодів, вправ з ключем тощо. Структура карток різноманітна, упорядковано мовний матеріал з певних тем по класах (5-11). Даний матеріал спростить підготовку вчителя до уроку, дасть можливість урізноманітнити форми роботи з учнями, зацікавити їх нестандартними завданнями, що сприятиме підвищенню рівня зацікавленості у вивченні мови як предмету шкільного курсу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі