Користувацький вхід

2006/2007

...

Обмежити пошук фільтруванням:Сільське господарство Прикарпаття, Тернопільщини, Львівщини 2005-2006 р.р.

0

Коротко про стан сільського господарства на Прикарпатті у порівнянні із Тернопільщиною, Львівщиною станом на 2005 р.-2006 р. - предмет "Історія Прикарпаття".Позакласний захід "Маленька країна дитинства"

0

Позакласний захід проводиться у кінці 4 класу, як підсумок роботи класної родини за чотири роки навчання.Розробка уроку геометрії 7 клас з теми "Перша ознака рівності трикутників"

0

Мета: домогтися свідомого розуміння учнями змісту першої ознаки рівності трикутників, поняття «ознака рівності трикутників» та його відмінності від поняття «означення рівності трикутників».програма для індивідуального навчання учнів 7, 8, 11 класів з біології

0

Пропонується програма для індивідуального навчання учнів з біології та основ здоров`я та календарне планування. Всі матеріали створені згідно діючих програм МОН УкраїниУСНИЙ ЖУРНАЛ НА ТЕМУ: «ЦІЛЮЩІ СКАРБИ УКРАЇНИ»

0

УСНИЙ ЖУРНАЛ НА ТЕМУ: «ЦІЛЮЩІ СКАРБИ УКРАЇНИ»

МЕТА: Узагальнити і поглибити знання про різноманітність квіткових рослин, їх біологічні особливості; зосередити увагу учнів на лікарських рослинах різних родин, їх використання в народній медицини, ознайомити з правилами заготівлі лікарських рослин, виховувати любов до рідної природа.Розробка уроку по темі " Погода.Метеопрогноз." у 5 класі

0

Анотація
Розробка уроку з французької мови по темі "Погода. Метеопрогноз." предназначена для учнів 5 класів.Урок на тему: "Требования, предъявляемые к бухгалтерскому учету"

0

план конспект урока, игра к уроку

Цели урока:
Учебная: Определить основные требования, предъявляемые к БУ, подробно разобрать каждое требование в отдельности.
Воспитательная: воспитать чувство товарищества, коллективизма.
Развивающая: Развить мыслительную деятельность учащихся при выявлении основных требований, предъявляемых к БУ.Авторская разработка урока на тему "Закон Украины «О бухгалтерском учете и финансовой отчетности в Украине». Значение бухгалтерского учета в управлении и контроле. Виды хозяйственного учета"

1

Развернутый план-конспект урока с презентацией.Работа содержит: план урока, лекцию к уроку, презентацию, материал для проверки знаний и умений с ответамиПрезентация проекта "Диво рукотворное"

0

Проект «Диво рукотворне» є одним з напрямів історико-краєзнавчої експедиції «Сто чудес України».
Працюючи над цим проектом, юні краєзнавці вивчають і описують нерухомі пам’ятники України, які, з точки зору своєї унікальності, могли б стати одним з «чудес» України.
Проект передбачає позитивні наслідки у справі збереження та відродження історії, культури, виховання національної самосвідомості, духовного збагачення особистості.Проект "Застосування ігор на уроках"

1

Це міжпредметний проект, який об'єднує українську мову, світову літературу, образотворче мистецтво, трудове навчання, інформатику. У ході практичної діяльності учні малювали малюнки до казки Г. Андерсена "Снігова королева" і зробили альбом. Також до цієї казки розробляли рекламу. Під чакс вивчення загадок учні малювали малюнки. А потім на уроці за малюнками клас відгадував загадки. Деякі учні готували повідомлення.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі