Користувацький вхід

Т Г. Шевченко

...

Обмежити пошук фільтруванням:Стежинами Великого Кобзаря мовою чисел

0

Інтегрований урок української літератури та математики "Стежинами Великого Кобзаря мовою чисел"для учнів 5-го класу.Мета уроку :повторити та систематизувати знання учнів про життя і творчість видатного сина України – Тараса Григоровича Шевченка; узагальнити та систематизувати знання, вміння і навички учнів виконувати дії з десятковими дробами; розвивати логічне мислення учнів, їх творчі здібності; виховувати в учнів почуття патріотизму, любов і повагу до творчої спадщини Великого Кобзаря.Лінійка-флешмоб до Дня народження Шевченка

0

Поданий сценарій допоможе вчителям української мови та літератури занурити дітей у царство мудрого й красивого, правдивого й цінного, сильного й ласкавого, доброго й мужнього слова Кобзаря.Урок музичного мистецтва "Різнобарвність української народної музики"

0

Даний урок є знахідкою для творчих вчителів. Поєднання музики з літературою, народознавством. Різні форми роботи на уроці. Цікавий матеріал.Іду до Тебе, Тарасе

0

Тема. Іду до Тебе, Тарасе
Мета: поглибити знання школярів про Т. Шевченка, з'ясувати основні віхи його творчості; проаналізувати твори митця, що є віссю неперервності історичного часу; розвивати культуру зв'язного мовлення, пам'ять, вміння виразно читати поетичні твори, логічно мислити, грамотно висловлювати власні думки; виховувати почуття поваги до життєвого подвигу Т. Шевченка в умовах підневільного становища нації в першій половині XIX ст.; інтерес до історичного минулого рідного краю.Конспект уроку "Розділові знаки при звертанні"

1

Конспект містить різні види вправ по темі "Розділові знаки при звертанні"Вшанування пам’яті Т. Г. Шевченка у назвах Харківщини.

1

Інтегрований урок з англійської мови та історії "Вшанування пам’яті Т. Г. Шевченка у назвах Харківщини"Підсумковий урок за творчістю Т. Шевченка

1

Подані матеріали присвячені постаті великого генія українського народу - Тараса Григоровича Шевченка. Подаються відомі твори різними мовами, коротко аналізується малярська творчість, використання творчості сучасними гуртами тощо. Матеріали можна використати як на підсумковому уроці за творчістю Т. Шевченка у 9 класі, так і на різноманітних позакласних заходах, присвячених Великому Кобзарю.Матеріали до уроку "Краса і багатство української мови"

0

Ця презентація містить крилаті вислови видатних людей про українську мову, її красу та багатствоРозробка уроку з української мови для 9 класу «Складнопідрядні речення з підрядними причини та мети» (соціокультурна тема «Т.Г. Шевченко»)

2

Особистісно зорієнтований урок. Мовний матеріал взято з творів Т.Г. Шевченка та публікацій про Великого Кобзаря.«Відродися, Тарасе, мовою, одкровенням, душі розмовою».

1

Тема: «Відродися, Тарасе, мовою, одкровенням, душі розмовою».
Мета: показати світову велич Кобзаря, його значимість для всіх людей на планеті, розкрити неосяжність його таланту, визначити роль великого сина українського народу в літературній спадщині, культурі українського народу; виховувати почуття національної гідності, гордості за великого патріота України; прививати любов та шану до слова українського Пророка.

Хід уроку:
І мене в сім'ї великій.
В сім'ї вольній, новій.
Не забудьте...
Т. Шевченко

І. Вступна частина.
Україна,
Рідний край,
Поле, річка, синій гай.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі