Користувацький вхід

Т Г. Шевченко

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:



Розробка уроку з української мови для 9 класу «Складнопідрядні речення з підрядними причини та мети» (соціокультурна тема «Т.Г. Шевченко»)

1

Особистісно зорієнтований урок. Мовний матеріал взято з творів Т.Г. Шевченка та публікацій про Великого Кобзаря.



«Відродися, Тарасе, мовою, одкровенням, душі розмовою».

1

Тема: «Відродися, Тарасе, мовою, одкровенням, душі розмовою».
Мета: показати світову велич Кобзаря, його значимість для всіх людей на планеті, розкрити неосяжність його таланту, визначити роль великого сина українського народу в літературній спадщині, культурі українського народу; виховувати почуття національної гідності, гордості за великого патріота України; прививати любов та шану до слова українського Пророка.

Хід уроку:
І мене в сім'ї великій.
В сім'ї вольній, новій.
Не забудьте...
Т. Шевченко

І. Вступна частина.
Україна,
Рідний край,
Поле, річка, синій гай.



Конспект уроку. Т.Шевченко. Аналіз поезіїї "Садок вишневий коло хати"

0

Урок з української літератури для учнів 5 класу. Інтеграція навчальних дисциплин спрямовує учнів на різностороннє сприйняття многогранної творчості відомого українського творця як художника, поета та письменника. Діти на уроці реально бачуть як віршова нитка поезій перетворюється в музичні твори.

Уркаїнські пісні, "Садок вишневий коло хати", вишиванка, поет, Кобзар, письменник, художник.



Мовний КВК

0

Метою заходу є ознайомлення дітей з рідною мовою, містить питання щодо виникнення української мови, української абетки та писемності,матеріали про відомих українських письменників.



Урок-проект "Тарас Шевченко " Думи мої, думи мої..." Викуп поета з неволі, причини покарання, арешт....."

0

Поглибити знання школярів про життя і творчість Т.Шевченка, зокрема про його викуп з неволі, причини його покарання царем, арешт, перебування в казематі, заслання;
проаналізувати програмову поезію письменника;
розвивати вміння виразного читання, аналіз художнього тексту в контексті з біографією письменника, коментувати основні мотиви, ідеї його поезій; формувати кругозір, світогляд школярів;
виховувати почуття пошани, поваги до життя і творчості Т.Шевченка; прищеплювати інтерес до наслідків власної праці.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі