Користувацький вхід

Останні публікації

Вікторина

Обмежити пошук фільтруванням:ХІМІЧНА ВІКТОРИНА

0

Загадки про метали,прислівя та приказки про метали, вікторина "Метали і їх сполуки", конкурс"віднови приказку"У світі цікавого (вікторина з біології)

1

Вікторина включає в себе цікаві питання, застосування ІКТ-технологій, роботу з картками. Додаються всі презентації, картки, завдання.Вікторина "Подорож по сторінках улюблених казок"

0

Вікторина"Подорож по сторінках улюблених казок" для учнів 2-3 класів.Бібліотечний урок до свята "Тиждень книги".вікторина "Are you good at English?"

1

Вікторина "Чи добре знаєш англійську?"розрахована для учнів 3-4 класів.Можна використовувати для закріплення знань диких тварин та свята Хеловін.Вікторина "Знавці-дослідники"

1

Вікторина допоможе вихователю-методисту виявити рівень ерудиції вихователів в області організації пошуково-дослідницької діяльності дошкільників.Може бути проведена в рамках педагогічної ради, семінару-практикуму.Вікторина «Юні інформатики»

2

Вікторина – це завжди настрій. Гра відкриває зовсім інші боки інформатики, ті на які не завжди звертаєш увагу на уроці, при серйозній розмові про цю складну сучасну науку. Для багатьох учасників гри надасть можливість показати свою любов до предмету, а для деяких може стати поштовхом до зацікавленості.Спортивная викторина-соревнование "Весёлые старты"

0

Спортивная викторина-соревнование "Весёлые старты" в предверии Евро-2012.ПОДАРУЙТЕ ДІТЯМ СВЯТО

1

У посібнику представлені сценарії свят, конкурсів, інтелектуальних ігор. Даний посібник розрахований для практичного використання у позакласній роботі як у школах, так і у позашкільних установах, з урахуванням особливостей вікової категорії дітей.
Рекомендовано як посібник в роботі педагогам - організаторам, класним керівника та працівникам позашкільних закладів освіти.Презентація-вікторина по модулю ФУТБОЛ

1

Мультимедійна презентація-вікторина по модулю ФУТБОЛ
для учнів 5 класу.
Мета - повторити і закріпити терміни, які використовуються під час вивчення модуля.« Ігрові моменти та ігри з курсу «Загальна географія» (6 клас)»

1

Можна сказати, що повноцінне ознайомлення учнів з шкільним курсом географії починається з 6-го класу, з курсу " Загальна географія ". Зміст самого курсу має забезпечити теоретичну основу для вивчення наступного матеріалу в старших класах. Самі методи і форми організації навчання повинні налашто¬вувати учнів на певний ритм роботи, значно динамічніший, ніж у 5-му класі. І тому дуже важливо встановити тісний предметний зв’язок між учнем і вчителем.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі