Користувацький вхід

Інші сайти

...

Обмежити пошук фільтруванням:Ерудит.нет - для учнів, студентів, вчителів

0

На сайті опубліковано багато підручників, збірників для підготовки до ЗНО і ДПА, конспектів уроків та виховних заходів.Видавничий дім «Києво-Могилянська академія»

0

Видавничий дім «Києво-Могилянська академія» заснований у 1996 році з метою видання наукової, науково-популярної літератури, підручників, навчальної літератури для широких кіл читацької громадськості.

Окремі підручники й посібники унікальні за викладом предмета навчання, деякі не мають аналогів серед вітчизняних видань.7mile.net

0

Сайт про вебдизайн та хостинг. Про те як правильно обрати доменне ім'я, провайдера доменів та хостингу. коротко про оптимізацію сайту.SchoolShop

0

Все для навчання й розвитку, товари для школи. Навчальні планшети, інтерактивні дошки, проектори, ударостійкі ноутбуки для дітей молодшого шкільного віку. Широкий вибір канцелярії, друкованих та електронних посібників, розвиваючих ігор.Рухома карта зоряного неба (Планісфера)

0

Веб-додаток «Планісфера» (рухома зоряна карта) аналоговий обчислювальний інструмент у вигляді двох дисків, які закріплені на спільній осі. Він може бути налаштований для відображення видимих зірок на будь-який момент часу і дати. Інструмент призначений для допомоги в навчанні, при визначенні положення зірок і сузір'їв (використовується для проведення практичних робіт з Астрономії)
image015.png

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
21%
Контрольні роботи
23%
Олімпіадні завдання
9%
Тести ЗНО
7%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
23%
Інші матеріали
6%
Загальна кількість голосів: 16173

Останні коментарі