Користувацький вхід

Останні публікації

Профорієнтація

...

Обмежити пошук фільтруванням:Профорієнтація в школі

0

Зі зміною закону « Про освіту» освітній процес повинен будуватися на основі освоєння способів діяльності учнів, їх професійного самовизначення, на формуванні у них пізнавальних і творчих здібностей, необхідних для успішної соціалізації в суспільстві та активної адаптації на ринку праці.Модель профорієнтаційної роботи з учнями

0

Профорієнтація – це довготривалий , до певної міри незворотній процес оволодіння особистістю тією чи іншою професією, який включає два основні моменти :
• процес впливу соціального середовища на особистість,що формується ;
• процес усвідомлення необхідності праці, пізнання конкретної сфери праці.Тематична екскурсія

0

Тематична екскурсія на місцеве підприєство ТзОВ "Даноша" - профорієнтаційна робота.Сучасні методи та форми профорієнтаційної роботи в коледжі

1

Розглянуто проблему свідомого професійного вибору та виховання прагнення бути професійно затребуваним в суспільстві.
Велике значення в удосконаленні функціонування системи загальної і професійної освіти населення та підвищення якості трудового потенціалу має професійна орієнтація.
Сучасна економічна ситуація висуває усе вищі вимоги до кваліфікації потенційного працівника. Ринкові стосунки кардинально міняють характер і цілі праці. Зростає інтенсивність, посилюється напруженість. Сучасному робітнику потрібний високий професіоналізм, витривалість і відповідальність.Урок «Навчання після школи» або Вибір професії. 11 клас

0

Урок з англійської мови за темою "Навчання після школи" "Studying after school" або Вибір професії. Даний урок розрахований на учнів 11 класу.
Тип уроку: комбінований та інтегрований.Форма уроку - навчальний діалог (методика постановки питань і їх вирішення, метод навчання за допомогою навідних питань на основі презентації).Світ професій - мій вибір, мій успіх. Сценарій КВК

1

Сценарій КВК
«Світ професій - мій вибір, мій успіх»

МЕТА: Розширити і закріпити знання учнів про найпотрібніші професії, трудові дії та знаряддя праці, поглибити у дітей усвідомлення того, що добробут нашої країни і всіх громадян примножується працею; викликати почуття поваги до трудівників та прагнення сумлінно працювати; сприяти розвитку трудової активності і працьовитості школярів.

І конкурс
Презентація команди
( виступ 5 хвилин )
( На сцені з’являється кореспондент з « Пекельної пекарні». Ходить по сцені. Починається випуск новин ТСН, звучить фонова музика ).Проектна робота "Всі професії важливі - вибирай на смак"

4

Проектна робота "Головна професія - школяр".
Мета: уточнити, збагатити та активізувати словник дитини,
виховати інтерес до професій, повагу до людей праці, виховувати бажання навчатися і трудитись.Цікавий світ професій (3-4 класи)

0

Цікавий світ професій
(3-4 класи)

Слайд №1
Мета: надати учням уявлення про різноманітність існуючих професій формувати повагу до праці людини; розвивати увагу, пам'ять, світогляд дитини.
Обладнання: медіа проектор, інтерактивна дошка, ПК, картки із завданням

Хід уроку

І. Організаційний момент.
ІІ. Основна частина.
Оголошення теми і мети.
Професій безліч є цікавих
Але свою вгадати як?
Щоб добре діло й добра справа
Прославили тебе в віках.
Вчитель. Сьогодні, як ви вже здогадались, ми будемо говорити про професії.Классный час на тему: «Мир современных профессий»

1

— открыть старшеклассникам многообразие мира современных профессий, помочь оценить свои способности и сделать осознанный выбор дальнейшего жизненного пути.
— познакомить учащихся с новыми профессиями, необходимыми качествами, требующимися для каждой специальности;
— дать возможность учащимся “примерить” на себя разные профессии.
— формировать у учащихся навыков и умений самоопределения, самоорганизации и самореализации;РОЛЬ СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА У ФОРМУВАННІ ПРОФЕСІЙНО МОБІЛЬНИХ КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ

0

Метою даної статті є активізація дієвих механізмів соціального партнерства колективів навчальних за¬кладів професійно-технічної освіти та роботодавців задля формування професійно мобільних кваліфікованих робітників.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі