Користувацький вхід

Останні публікації

В.О Сухомлинський

...

Обмежити пошук фільтруванням:4 клас. Урок позакласного читання. Подорож до читацької скарбнички В.О.Сухомлинського

0

Урок
позакласного читання у 4 класі

Тема: Подорож до читацької скарбнички В.О. Сухомлинського.
Мета: познайомити учнів з творчістю геніального письменника, педагога В.О.. Сухомлинського. Вчити висловлювати своє ставлення до героїв творів, розвивати інтерес до книги. Удосконалювати навички інтонаційного читання. Розвивати мислення, мовлення, творчі здібності учнів; виховувати у дітей найкращі моральні якості ,почуття любові до навколишнього світу відповідальності за свої вчинки,доброти і милосердя,бажання дарувати людям радість.доповідь на тему "Громадянське виховання: погляд на проблему через творчість В.О.Сухомлинського"

0

Доповідь на тему "Громадянське виховання: погляд на проблему через творчість В.О.Сухомлинського"Семінар-практикум для педагогів «Від гармонії кольорів, до душі дитини» (здоров'язбережувальна технологія з кольоротерапії)

0

Семінар - практикум для педагогів зі здоров'язбережувальними технологіями " Від гармонії кольорів, до душі дитини". Основні завдання та критерії у роботі з дошкільниками. Ознайомлення учасників семінару з використанням кольоротерапії на заняттях в ЗДО, на практичній діяльності. Пропоную досвід планування та створення комфортних умов для самовдосконалення.Конспект заняття «В гостях у казки» (Переказ казок В.Сухомлинського та драматизація літературних творів).для дітей старшої групи

0

Конспект заняття
«В гостях у казки»
(Переказ казок В.Сухомлинського та драматизація літературних творів).Світ стоїть на добрі.В.О.Сухомлинський "Горбатенька дівчинка"

0

Вчити дітей проникати в глибину змісту шляхом багаторазового перечитування тексту,розбиратися в думках дійових осіб,в їх внутрішньому світі;розвивати зв'язне мовлння.Урок-гра на повторення таблиці множення і ділення на 4

0

Інтегрований урок-гра поєднує закріплення знань з математики з опрацюванням оповідання В.О. Сухомлинського «Як Наталя у лисиці хитринку купила».Виховний захід «Людина починається з добра!»

0

Даний виховний захід допоможе сформувати і виховати в учнів людські чесноти добра, милосердя, співчуття до ближніх, прагнення допомогти їм у скрутну хвилину, бажання діяти на благо інших. Підібрані учнями вірші та оповідання про добро, збагачені пізнавальним матеріалом, дають можливість розвивати в них вміння аналізувати життєві ситуації, порівнювати вчинки, виділяти головне, виявляти доброзичливість, співчутливість, творення добра.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі