Користувацький вхід

Останні публікації

2020-09-21 13:30

Дослідження

...

Обмежити пошук фільтруванням:Проект-дослідження "Збережи ялинку"

0

Виховання бережливого ставлення до живої природи, вміння віднайти альтернативні способи замінити живу ялинку,активізувати навчальну,пошукову діяльність на уроці та в позаурочний час.Вітчизна – це не хтось і десь, Я – теж Вітчизна (дослідницька робота)

0

У 60-х роках Іван Світличний був фактичним організатором культурного та наукового життя творчої молоді. Його помешкання було своєрідним центром формування національної свідомості наукової молоді, дискусійним клубом, у якому кристалізувалися погляди і формувався особистий вибір більшості шістдесятників.«СЛОВО О ПОЛКУ ІГОРЕВІМ». ОБРАЗИ І МЕТАФОРИ

1

«СЛОВО О ПОЛКУ ІГОРЕВІМ». ОБРАЗИ І МЕТАФОРИ

Перелік різних видань, переспівів, досліджень геніального твору старожитньої української літератури «Слова о полку Ігоревім» становить більше 2000 назв. Однак, і в наші дні «Слово о полку Ігоревім» прочитується хибно. Майже 60 висловів, образів, метафор цього твору дослідники не збагнули. Одна з причин – незнання літературознавцями української мови.Програма психологічного дослідження «Вивчення сформованості комунікативної компетентності педагогів ДНЗ»

0

Одним із важливих критеріїв, що дозволяють визначити ефективність виховної роботи учбового закладу, є рівень комунікативного розвитку колективу.
Під комунікативною компетентністю ми розуміємо здатність людини встановлювати і підтримувати необхідні контакти з іншими людьми. Комунікативна компетентність передбачає розуміння людиною мотивів, стратегій поведінки, фрустацій і своїх власних, і партнерів по спілкуванню, уміння розібратися в групових, соціально-психологічних проблемах, осмислення перешкод на шляху до взаємного порозуміння, освоєння технології та психотехніки спілкування тощо.Моніторинг якості освіти

5

Моніторинг якості освіти як інноваційний інструмент
забезпечення стратегічного управління навчальним закладом.
Вважаю, що систематичні моніторингові відстеження залишаються однією із основних функцій управлінців, оскільки школа потребує сучасного управління, прогнозування подальшого функціонування, корекції управлінських рішень тощо. Матеріал супроводжується презентацією.
Рекомендовано адміністрації навчальних закладів.Організація та проведення моніторингових відстежень

3

Узагальнено та систематизовано матеріали з досвіду роботи щодо організації та проведення моніторингових досліджень. Довідки та методичні рекомендації учителям.
Презентація «Використання технології оцінювання ефективності освітньої діяльності та здійснення внутрішнього моніторингу як передумова підвищення якості освітніх послуг»
Рекомендовано адміністрації загальноосвітніх навчальних закладів.Создание компьютерных публикаций

0

В данной работе в интересной форме представлены разработки и практические работы по информатике для изучения темы "Создание компьютерных публикаций"Урок (література-інформатика). Творчість М.Булгакова. Створення веб-сайту

1

Даний урок є підсумковим етапом , узагальненням з теми "Творчість М.Булгакова" та "Створення веб-сайту", де у творчій дослідницькій пошуковій роботі були створені авторські сторінки за творчістю М.Булгакова з використанням інтернет-технологій.Бінарний урок література-музика "Поезія Єсеніна в музиці та мистецтві "

1

Дана робота відповідає програмному матеріалу 6 класу. Мета заходу- зацікавиьти учнів вивченням поезії Єсеніна,пошуком схожих мотивів у різних видах мистецтва, поширити їх кругообіг«ПОВЕРИТЬ АЛГЕБРОЙ ГАРМОНИЮ…» АНАЛИЗ ПОЭТИЧЕСКОГО ТЕКСТА

0

«ПОВЕРИТЬ АЛГЕБРОЙ ГАРМОНИЮ…»
АНАЛИЗ ПОЭТИЧЕСКОГО ТЕКСТА

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі