Користувацький вхід

Останні публікації

Як підтвердити публікацію уроку на вашому сайті?

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.Будь ласка, підкажіть, як мені підтвердити публікацію уроку на вашому сайті (необхідно для атестації)

Зазвичай при атестації достатньо вказати посилання на сторінку з публікацією.

Методичний портал є відкритим загальнодоступним ресурсом. Значно доступнішим ніж будь-яке друковане видання. Тобто, будь-хто, в будь-який час, з будь-якого місця Земної кулі може зайти по вказаному посиланню на Методичний портал і впевнитися в наявності Вашої публікації.

-------------
У Вас була одна публікація "Зміни приголосних при творенні слів", яка знаходиться на сторінці http://metodportal.com/node/768
Під публікацією вказане Ваше авторство. Хто сумнівається, нехай перейде за вказаним посиланням і пересвідчиться.
Ваш профіль доступний за посиланням http://metodportal.com/user/3040
Список Ваших публікацій знаходиться за посиланням http://metodportal.com/user/3040/track

Гадаю, цього досить.

Якщо публікацій буде багато, можу створити Вашу персональну сторінку на Методичному порталі, хоча не бачу в цьому ніякого сенсу, оскільки в профілі кожного користувача створив вкладку "Відстежити" для слідкування за власними публікаціями і коментарями.

Якщо потрібне підтвердження в письмовій формі, то можу написати і надіслати довідку, або для солідності, можу "обізвати" довідку сертифікатом, як це роблять деякі інтернет-ресурси і друковані видання. Але ніякої юридичної сили такий документ не має. (Законодавством України передбачена зовсім інша процедура підтвердження авторського права).

Для підтвердження мого права видавати такі довідки замовив сертифікат, який засвідчує моє право власності на домен metodportal.com
Сертифікат буде приблизно через два тижні.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі