Користувацький вхід

Останні публікації

Додавання додаткових посилань на файли в публікаціях

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.Доброго дня всім!
Я на сайті недавно. Відразу скажу, що я не вчитель, я мама, яка допомагає вчитися своїм дітям. Я багато сканую (вмію це робити - вчителі просять "відксерити" я сканую, ділюся з іншими, багато матеріалу скачую для вчителів своїх дітей). Так, трохи заробляю на своїх файлах. Книжка для дитини зараз коштує більше 100 грн. - десь потрібно їх брати. Я розумію, що так можна договоритись і до авторського права...

Я втрачаю час, щоб сканувати книгу, оформити її. Я також розумію, що не всі мої публікації - мої скани, деякі я знаходжу в інеті. Але я трачу час на їх додавання на сайт, оформлення. Тому я проти, щоб до моїх публікацій додавали посилання на обмінники, тим більше ті самі, витрачаючи час тільки на те, щоб додати посилання в коментар, до того ж файли один-в-один ті ж. Якщо будуть так робити всі, то що буде на сайті?

До речі, на сайті багато матеріалів, оброблених мною і виставлених для користування (і образи дисків, і книги, і т.д.) іншими користувачами, я ж не додаю туди своїх посилань.

Що порадить з цього приводу адмін?

Давайте поважати чужу працю...

Дійсно недобре виходить.
Треба, щоб адмін встановив правило і написав на сайті:
Варіант 1 - заборонити дублювання посилань на однаковий матеріал
або легший варіант
Варіант 2 - додавати тільки інші файлообмінники (не всім зручно качати тільки з летітбіта).
Якщо адмін не схоче взяти на себе таке рішення - нехай виставить це питання на голосування

Однозначно, побрібно щоб було декілька посилань на матеріал

Ваша позиція сподобається споживачам (користувачам, які звикли взяти і забули дати), не захищає авторів публікацій і тому на голосування не ставиться.

Шановний allbox! Якщо на мій матеріал потрібно декілька посиланнь - я їх забезпечу. І це будуть посилання на РІЗНІ обмінники. А не ваша "праця" - по віддаленому завантаженню перегнати "всліпу" файли - і це ваша "альтернатива". Я дуже хочу почути відповідь на свій коментар

Я Згоден з Вами, вибачаюсь за ті гіперпосилання, що я додав до ваших матеріалів. Пропоную нехай адмін їх видалить і цього більше не повториться

Прибрав гіперпосилання з Ваших коментарів, нічого не видаляючи.
За який же пункт голосуєте Ви, якщо змінили свою точку зору?

голосую за пункт 5, і є ще пропозиція, на багатьох сайтах є умова: мінімум 2 посилання на файл, можна цю умову додати до "правил публікації матеріалів".

Ще один приклад стосовно декількох посилань на матеріал:
на приклад у користувача є придбаний gold статус певного файлообмінника, і чому він повинен завантажувати файли в без коштовному режимі, чекати 60 секунд тощо.... коли має можливість швидко і оперативно завантажити потрібну інформацію....

І ще оде питання.
якщо виникає така ситуація, що жодне з посилань не працює і автор не оновлює його. то чи тоді можна додавати свої посилання?

І останнє: МИ МАЄМО ПРАВО НА ВИБІР.
Дякую за увагу

Я щось не зрозуміла. Ви не хочете чекати 60 секунд? Чи я маю з МОЇМ матеріалом підстроюватись під ваш GOLD?

І чому Ви додаєте знову на мої матеріали посилання на той же обмінник? Це Ваша оперативність? Я сама додам другий обмінник - залежить від швидкості інету. НЕ ДОДАВАЙТЕ ПОСИЛАННЯ НА МОЇ МАТЕРІАЛИ.

ДО АДМІНА: Якщо так буде продовжуватись - я або не буду публікуватись, або буду займатись таким самим безладом. Або іншими словами - Всі поважають чужий труд, або ми живемо анархією.

І останнє: Майте вибір на свої публікації.

Шановна PraVa.
Я вибачаюсь, що так вийшло посилання на тетліб я видалив, мене збило з пантелику те що багато авторів матеріалів пишуть "Завантажити", а на мою думку потрібно додавати файлообмінник з якого буде йти завантаження. Тобто, "Завантажити з ..."..
Ще раз вибачаюсь. Помилку я свою виправив

Як ми вміємо прикидатися? Ви не знали, що летітбіт? Я перегнати по видаленому завантаженні в свій акаунт файл? Чи ви не бачили звідки переганяєте? Чи я Вам наступила на що небудь? Давайте не будемо прикидатися "білими овечкою". Давайте поважати чужу працю, якщо Вам наплювати на свою гідность.
Вибачте, що грубо.

Я в цій темі виклала свою думку на рахунок додавання посилань до матеріалів. І я в котре прошу Вас не додавати посилань до моїх публікацій.

Я согласен удалю свои ссылки в ваших публикаций

На багатьох сайтах червоний колір може використовувати тільки адмін. може, і у нас треба ввести це правило?

Невже кожна дія на сайті має бути прописана в правилах?
(Недоречний червоний колір з повідомлень allbox прибрав).

Наведу приклад: Тут користувачі не можуть завантажити файл за посиланням автора публікації.
Я намагався допомогти користувачам, надавши пряме посилання на файл. Автор публікації на e-mail надіслав прохання прибрати пряме посилання. Я виконав прохання. Користувачі знову не можуть скачати файл. allbox надав альтернативне посилання.
Цей випадок вказує на те, що альтернативне посилання на файл бажано мати.
Тому я не погоджуюсь з варіантом 1 від гостя.
Варіант 2 більш доречний, але оскільки файлообмінників десятки, то він теж не влаштує авторів публікацій.

Мої пропозиції:
Варіант 3 - кожен користувач може надати одне альтернативне посилання на скачування файлу з іншого джерела, якщо цього не зробив автор публікації
Варіант 4 - користувач може надати альтернативні адреси для скачування файлу з інших джерел, але не у вигляді гіперпосилання (для цього потрібно прибрати з адреси http:// або www.)
Варіант 5 - користувач може надати альтернативне посилання на скачування файлу з іншого джерела, якщо цього не зробив автор публікації. Максимальна кількість посилань на скачування файлу - два.

Ставлю на голосування.
Враховуватимуться голоси тільки зареєстрованих користувачів.
Заодно перевіримо активність користувачів і їх готовність приймати участь в роботі Методичного порталу.
Голосуємо, залишаючи номер варіанту в коментарях (можно з аргументацією). Приймаються, також, інші пропозиції.

Голосую за варіант 4. Альтернативні адреси будуть в коментарях, але щоб скористатися ними, треба буде скопіювати і вставити в адресне поле браузера.

Я голосую за 5 варіант, як за варіант. Давайте поважати чужу працю.

Можу підказати варіант правил, за якими мають додаватися публікації. Зі свого досвіду, щоб була чіткість в додаванні новин і порядок публікацій. Повірте, жити за правилами легше, ніж анархічно

Опублікуйте або надішліть мені варіант правил (або дайте посилання)
Працюю над правилами, але вони ще не готові до оприлюднення.
Буду вдячний за допомогу.

diesel69, обовязково надішлю. На мій погляд, вони досить непогані. Але трошки пізніше - сьогодні ввечері, або завтра зранку - змушена терміново їхати...

голосую за варіант 5: 2 посилання. Шануймо час і вміння тих, хто знаходить, обробляє і надає можливість скористатися іншим!
Чіткі правила необхідні, сайт вже виріс із дитячих штанців, але дехто продовжує поводитися як у дитячому пісочнику.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі