Користувацький вхід

Відповіді на підсумкові контрольні роботи

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...


Нашла!!!! Правда на русском и не очень качество...но все же!
Может кому-нибудь пригодится

Для 5-го история есть? Русский подходит.

нигде не могу найти ((

немогу найти 8 клас математика..подскажите пожалуста

потрібні відповіді є на Сайт Симонівської ЗОШ

немогу найти 8 клас математика..подскажите пожалуста

а для 7-го класу с истории.кинте ссылку срочно плиз)

ПОМОГИТЕ. Очень срочно решение по укр. мове за 8 класс

История 5-й класс, ответы на украинском.
http://narod.ru/disk/9701363001/002.pdf.html

У кого є відповіді українська мова 5 клас?

У кого є відповіді українська мова 5 клас?

вони вже є на цьому сайті http://www.metodportal.com/node/1958

у мене англійська мова відповіді 5кл не відкриваються

Підскажіть будь ласка де знайти відповіді на підсумкові контрольні роботи з російської мови7

Російська мова (підсумкові + відповіді)
http://metodportal.com/taxonomy/term/182?term_node_tid_depth_predmet=All...

Подскажите, кто уже видел ВІдповіді на підсумкові контрольні роботи з німецької мови 5-8 клас

Немецкого и французского еще не встречала. Сама очень жду ответы на французский.

Підскажіть будь ласка де знайти відповіді до підсумкової контрольної роботи з німецької мови 5 клас? Дякую.

много материала по ДПА и итоговым контрольным нашел тут : kirovo-school.at.ua/load

Підкажіть де можна знайти відповіді до підсумкових контрольних робіт з німецької мови 5, 6, 7 класи та відповіді до ДПА з німецької мови 9клас. Дякую.

osvitians.at.ua там всё

Мене вже починає бісити, бо кожен хоче пропіарити якийсь сайт. тим паче що там немає цих відповідей

там э

В кого є відповіді з укр. мови 6 клас, поділіться, будь ласка. Буду вдячний

відповіді з укр. мови 6 клас тут : kirovo-school.at.ua/load

відповіді з української мови для підсумкових контрольних робіт з 5 по 8 клас - адреса блогу tsybulyanskabigmirnet.blogspot.com/

потрібні відповіді з французької, допоможіть

А де можна знайти відповіді з математики для підсумкових контрольних робіт з 5 по 8 клас?

допоможіть знайти відповіді до пкр з німецької мови 8 клас

Немецкий язык для 6 класса (итоговые контрольные работы) - не все страницы, нет заданий на понимание текста, например: стр.5-6;13-14 и так в каждом варианте, где найти полный текст? всего 42 страницы, а должно быть 80. Есть ли ответы, нигде не могу найти, подскажите.

Сьогодні пішов "гомін" що поміняли кардинально всі завдання на контрольні роботи для 5-8класу (буде 20 варіантів?!?) Що знають вчителі?

Днів 10 тому на якомусь сайті читав статтю, що багато вчителів звертаються до МОН з приводу помилок у завданнях для ПКР та ДПА. І якась там дама з освіти сказала, що МОЖЛИВО врахують ці побажання, ВИПРАВЛЯТЬ помилки і ВИКЛАДУТЬ "НОВІ" (тобто з виправленнями) збірники в електронному варіанті на сайті МОН. Після того ніяких "новин" в такому дусі ніде більш не зустрічав.

Найсвіжіша інформація:

Міносвіти скоротило кількість варіантів завдань підсумкових контрольних робіт

Через низку помилок у завданнях, Міністерством освіти значно скорочений перелік варіантів завдань підсумкових контрольних робіт для учнів 5-8-х класів з української та російської мов, а також історії України
Освітнім відомством на адреси регіональних управлінь освіти і науки розіслані нові варіанти завдань, що мають використовувати загальноосвітні навчальні заклади при проведенні підсумкових контрольних робіт у 5-8-х класах.

Зокрема, кількість варіантів, надісланих міністерством завдань з української та російської мов, а також історії України зазнали істотного скорочення у всіх класах, в яких мають бути проведені підсумкові контрольні роботи.

Так, кількість варіантів завдань контрольних робіт з української мови для учнів 5, 6, 7 і 8-х класів скоротилась на 18 ‑ із 38, раніше запропонованих міністерством, залишилося 20 варіантів для кожного класу.

З російської мови кількість варіантів завдань для всіх класів скоротилася з 38 до 10 варіантів.

Більш за все вражає зменшення з історії України. Кількість варіантів контрольних робіт із цього навчального предмета в 7-х і 8-х класах скоротилася з 38 до 15.

Контрольне оцінювання учнів 6-х класів з інтегрованого курсу історії України та всесвітньої історії буде проведено за 10 варіантами, замість раніше запропонованих 38. Рекордсменом цього показника став навчальний предмет для учнів 5-х класів "Вступ до історії України". Відтепер учителям загальноосвітніх шкіл запропоновано провести контрольні роботи за 7 варіантами з 38 запропонованих раніше.

Кількість варіантів завдань з іноземних мов, зокрема англійської, німецької та французької, а також із математики у всіх класах залишилася без змін.

Необхідно зазначити, що скорочення варіантів контрольних робіт відбулось у межах збірників завдань, рекомендованих раніше міністерством для проведення підсумкових контрольних робіт у 2010/11 навчальному році, тобто міністерство не змінило самі завдання, а лише скоротило кількість запропонованих варіантів із зазначених предметів.

Зазначимо, що місцеві управління освіти і науки, відповідно до листа МОНмолодьспорт №1/9-324 від 29.04.2011 р., вже отримали "нові" тексти варіантів завдань із підсумкових контрольних робіт у 2010/11 навчальному році для 5-8-х класів з української мови, математики, історії України, іноземних мов і російської мови.

Незважаючи на скорочення варіантів завдань із зазначених навчальних дисциплін, підсумкові контрольні роботи будуть проведені відповідно до рекомендацій наданих Міністерством освіти.

Дати проведення контрольних робіт вже визначенні управліннями освіти і науки кожного окремого регіону, однак усі вони мають відбутись у період із 10 по 20 травня.

У зв’язку зі скороченням кількості варіантів завдань підсумкових контрольних робіт із зазначених предметів, скасовується й вимога міністерства стосовно наявності не більше як двох учнів у класі, які можуть писати один і той же варіант завдань. Їх тепер може бути більше двох ‑ у залежності від присутності кількості учнів на підсумкових контрольних роботах.

Причиною зміни кількості варіантів із зазначених навчальних предметів стала невідповідність переважної більшості завдань навчальним програмам, віковим особливостям учнів і наявність низки серйозних методологічних, методичних, наукових, тестологічних і мовленнєвих недоліків у завданнях.

Нагадаємо, що зміст завдань з української мови та історії України був розкритикований освітніми фахівцями та вчителями-предметниками. А ідея та спосіб проведення підсумкових контрольних робіт у 2011 році супроводжувалася численними наріканнями на адресу чиновників міністерства з боку батьків і вчителів.

Джерело: http://osvita.ua/school/news/18008

Спробував знайти лист №1/9-324 від 29.04.2011 р. на офіційному сайті http://www.mon.gov.ua/?id=2
Не знайшов. Мабуть, документ має гриф «Секретно» :-)

підкажіть де знайти відповіді на питання збірника ДПА 2011 року 11 клас з біології

Пожалуста кинте ссылку для Истории Украины 7-клас завтра екзамен мне оч срочно.Зарание спасибо)

доскажите где ответы на итоговые контрольные работы по алгебре за 8 класс?

користуйтеся пошуком і не забувайте про державну мову, адже назва збірника з відповідями зазначена українською мовою!

У кого є відповіді з математики на7 клас?

дякою!!! але звідти скачати я незмогла

Чому ж, посилання діюче, треба натиснути на посилання під словом Завантажити, потрапите на файлообмінник, клацнути "Простое скачивание", потім кнопка "Спасибо, не надо", вводите код, чекаєте 60с і безкоштовно завантажуйте!

дякую скачалося!!!

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі