Користувацький вхід

Комп'ютерна програма для підготовки до ЗНО-2011 з фізики "Фізика на 200 балів"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...


Комп'ютерна програма «Фізика на 200 балів» дозволяє швидко та якісно перевірити свої знання з фізики і підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання. Задачі охоплюють всі розділи шкільної фізики і розраховані на високий рівень підготовки учнів.
Завдання відповідають темам та основним вимогам програми зовнішнього незалежного оцінювання, а довідник, включений у програму, допоможе Вам пригадати основні відомості, які потрібно знати та проаналізувати допущені помилки за допомогою детальних коментаріїв розв’язку кожної задачі.

Комп'ютерний курс можна використовувати для підготовки до ЗНО, поточного, підсумкового контролю учнів у кабінетах, обладнаних комп'ютерами або інтерактивною дошкою, самостійної роботи.
В програмі є змога переглянути, роздрукувати зошити із завданнями для ЗНО.


Вдалого тестування!

Автор: 

Колектив

Джерело: 

Посилання видалено адміністратором. Офіційну версію можна завантажити з сайту торгової марки «Сорока Білобока». Там же можна придбати ліцензію за 20 грн.

Шановний bwi68! У Вас щось не так з інетом? Пошук у Вас не працює? Чи ВАм так подобається копіювати мої релізи?

І, до речі, "важить" диск біля 180 мб. Чи в архіві знову "лист-прохання" заробити грошей? для бажаючих повної версії?

Фізика на 200 балів в повному обсязі

мені здається таких багато, які не можут користуватися пошуком. Треба ввести "бан", або попередження спочатку.

Я бачу, що у Вас, певно якась нав'язлива ідея, що я копіюю Ваші релізи. Дійсно за посиланням, виставленим Вами, є реліз вагою 170 Мб, а викинутий мною важить саме 70 Мб.І повірте мені, це не ваш реліз. А до речі, на якому сайті Ви скачали "ВАШ" реліз? Чи Ви думаєте, що "Сорока-білобока" випускає свої диски в одному варіанті, ексклюзивно для Вас. Я викинув саме випуск №1 цього диска, а у Вас, можливо,інша версія. До речі, вчора я викинув альбом Н.Май "Мелодії добра", можливо це також Ваш реліз. Якщо це так, то я готовий вам особисто (і всім Вам подібним) розіслати ккопії квитанцій на придбання всіх дисків цієї прекрасної співачки, крім того можу дати номер телефону її продюсерського центру. Всі диски які є, за моєї ініціативи, купляються нашою школою. На придбання останнього альбому ми витратили 240 грн. Зауважте, що викидаю без паролів і ключів, "ділюся з колегами", ну а далі Ви .... Можете "відбілювати" і подавати за своє. Так що позбавтеся думки про те, що всі здатні поступати так як Ви.
І останнє: подивітся на сайтах, чи кругом будь-які релізи існують в одному варіанті? Для чого лишати людей права вибору. Я уявляю, як Ви привозите на базар свій товар, наприклад мед, а там стоять продавці з медом, і Ви піднімаєте гвалт, що лише Ви маєте право продажі, а всі інші повинні звідси забратися геть. Якщо Ви мислите логічно, то думаю, що далі продовжите мою думку самі ...
Огляніться кругом, чи Ви як Азаров (говорить, що ціни в Україні не ростуть) і нічого не бачить: вся країна живе на перепродажі чогось, одні вчителі чомусь гризуться за "місце під сонцем", "свою територію на сайтах". Не переживайте, користувачів, трафіку, кількості скачувань вистачить всім. Взагалі розміщуванням матеріалів в інтернеті саме на платних серверах, я зайнявся вперше на початку цього місяця.Попробував на "Методичному порталі" і зразу ж відчув, що тут є група (на чолі з Вами), яка намагається "кришувати" даний сайт і не пускати сюди чужих, до речі ВСЯ ВОНА завжди приймає участь в коментарях і підіграє Вам. Якщо хтось боїться,що його матеріал буде кимось скопійований, то навіщо його взагалі розміщувати на сайтах Одне за що жалкую зараз, що потратив своїх дорогоцінних 5 хвилин на набір цього тексту. Хай щастить Вам і всім Вашим подібностям. Я думаю, що цей діалог не останній, хоча після попереднього "неприємного" особисто для мене спілкування з Вами, дав собі слово не піддаватися на провокації,але ВИБАЧТЕ, не стримався.

Мені також не подобається ситуація на порталі.
Портал потихеньку перетворюється на склочну яму із-за числених порушень.
За змовчуванням - тут майже усі вчителі і для вчителів і повинні були дотримуватися елементарних правил поведінки на сайтах та форумах, але виходить як завжди. Залишається неприємне враження та осад на душі від такого.
Я так розумію, що у адміна не вистачає часу на всі ці проблеми - ну то назначте когось модератором із активних користувачів, таких як PraVa - вона зарекомендувала себе як чесного постера, тим паче я знаю її і з інших форумів, де вона має авторитет.
А якщо щось не так буде - ну заберете у неї права модера та назначите когось іншого.
Без чітких правил на порталі буте такий хаос, що користувачі вже і не знають з якого поста їм краще качати. Це не добре(((((

Ну а Вам відповім, якщо такі як PraVa будуть модераторами сайту, то скоро сам адміністратор буде просити у неї дозволу на розміщення матеріалів, чи на внесення змін у сайт. Ну а всі матеріали, чи то спочатку, чи пізніше будуть "проклеймовані" тавром "PraVa"

якщо такі як PraVa будуть модераторами сайту, то скоро сам адміністратор буде просити у неї дозволу на розміщення матеріалів, чи на внесення змін у сайт.

Ну це у вас таке емоційне перебільшення, що мені вас аж жалко.

будуть "проклеймовані" тавром "PraVa"

Чого ж воно "тавро"? Звичайний нік. Спитайте її чи вона мене знає?

що тут є група (на чолі з Вами), яка намагається "кришувати" даний сайт і не пускати сюди чужих

Ви ну ДУЖЕ перебільшуєте!
Існують люди, які ДОВШЕ чим ви "живуть" в Інтернеті, і БІЛЬШЕ чим ви спілкуються на різних форумах, чатах та сайтах - і вже звикли до ЧІТКИХ та СПРАВЕДЛИВИХ правил. І їм не подобається те, що робиться на порталі.
Справа не в тім, що ви диски купували і їх виклали, а в тім, що такий пост вже є - і якщо ви не встигли першими, викладайте щось інше, або на іншому сайті.
Аби у інших користувачів з'явилося бажання викласти свої ТАКІ Ж САМІ ЯК ВАШІ матеріали - то давайте усі будемо викладати.
Ви думаєте PraVa не може вслід за вашою публікацією викласти по новому той же самий (свій) матеріал?
І що тоді буде на порталі?
Комп'ютерна програма для підготовки до ЗНО-2011 з фізики "Фізика на 200 балів"
від вас, нижче від PraVa, нижче - моє, перезалите від вашого і ужате до 40 мегабайт і т.д...
"Бардак батенька, бардак!"
Про це і велася мова!
Ну а якщо адмін не розрулить цю ситуацію - значить це буде командою "Дозволено робити дублювання постів" - і почнемо дублювати новини один одного - у кого хвате терпіння, часу та трафіку))))... та совісті((((.

Я за те, щоб відвідувачі мали право вибору.Навіть в тому випадку, якщо назви релізів чи матеріалів однакові. Ви довго в Інтернеті, то подивіться на сайти з софтом, де на одному сайті збірок Windows 7 (наприклад) стільки .. Я думаю, що кожен серед нібито однакових на перший погляд матеріалів буде вибирати тей, на який попаде його вибір, і тут зіграє роль багато факторів (навіть величина файла). За Вашою логікою на цьому порталі повинно наприклад бути 70 розробок уроків фізики в 8 класі і т.д.? У когось програма важить 170Мь, а у когось 70Мб повністю робочої, перевіреної програми. Я думаю, що люди будуьть скачувати останню, а це вже не вигідно тим, хто розмістив такий же матеріал першим. Версії можуть бути різні. Самі певно не раз скачували матеріал, куди для ваги пічкали картинку,музичні файли і т.д. Назва одна,але вміст різний, і хто зразу (прослідкуйте по вищенаписаному)починає утворювати "склочну яму". Користувачів сайту багато, але невдоволені тільки групка. Задайте собі,Праві і т.п. запитання "Ми(тобто ви) на цьому сайті хто - адміністратори, модераторі, чи рядові користувачі?". Відповідь знаходиться в останній частині реченя.

На поважаючих себе сайтах дублювань немає, в гіршому випадку постерам мінусують репутацію (чого на порталі немає) - і люди бачать, хто чесно поводиться, хто ні. Якщо ви лазите на сайтах-варезниках, де за таке нічого - ось там і викладайте свої релізи, а на учительському порталі це не красиво.
Щодо користувачів - ну і що, що в мене статус користувача? Я не маю право висловлювати свою думку?
На відміну від вас, я не боюся бана - мені нічого втрачати, тому і чесно висловлюю свою думку.
Я так розумію, що адмін - молодий хлопчина, років до 24, який досить занятий і не має достатньо часу на модерацію, з сайтом возиться сам, тому і не може довірити комусь свої функції (не усі, а частково). Якщо вже підняли свій сайт до >10 000 відвідувань на день - треба його контролювати: модератора в студію!
Щодо відгуків на сайті - ніби-то усіх влаштовує, а тільки я один тут репетую: більшість користувачів є "потребителями" - скачали файл і побігли далі, я бачив у своєму житті файли, які скачувалися більше 10 000 раз і ніхто ні спасибі, ні навіть у репу не плюсонув - така природа людей.
А в мене виникає погане враження на непоганому сайті - що навіть серед учителів немає правди - кожен намагається обманути чи обійти іншого навіть тут.
"За державу обидно!"

pivena, Ваше припущення про мої 24 роки сприйняв як комплімент (наче помолодшав на 18 років :-)

Шановний bwi68! Я не модератор, я такий самий користувач як і ви. Але, на відміну від Вас, я стараюсь поступати чесно. З собою, з оточуючими. Найбільше в житті не люблю брехні і "вошивості". Поважаю людей, які хочуть поділитись тим, що мають. І чесно це зробити. Я не міняю ніків по сайтах. Багато хто в інеті мене знає. Знають мої релізи і просто публікації (тобто матеріал, взятий з інету). Так роблять всі, хто додає матеріали на сайтах. Але мало людей поступають по-свинськи. Якщо таке і є, то це сучані, невиховані молодики, або й зовсім діти (це дійсно так, я не місяць додаю, стаж дозволяє про це говорити). Вам, як педагогові, так поступати, як мінімум, не гарно. Коли я, в свій час, тільки почала додавати матеріал, прислухалась до найменших порад, тому що хотіла рости професійно, нехай в такій справі як ця. З два роки мене запрошують працювати модератором, але я зразу попереджаю адмінів, що повинні бути чіткі правила і чітке їх виконання - це запорука успіху в любій справі. Дисципніна має бути, тоді буде толк. Повірте, я могла б виставити зараз той же самий диск і в 30 Мб. Є досить програм, щоб його зжати максимально. А толку? Зрозуміє це пересічний користувач? А хаос буде точно...

Повірте, на цьому сайті немає клану. Спілкуюсь особисто тільки з однією людиною. Так, вона виставляє мої матеріали на своїх сайтах, я її на своїх. Я потрапила на цей сайт пізніше і вона багато моїх релізів вже виставила. І що мені було робити? Все дублювати?
Можливо Вам потрібно було б прислухатись до тих, хто може щось порадити? І подумати, що можливо, Ви щось робите не так, коли ВАм про це говорить не обна людини. А називати їх "кланом". Я сама могла б допомогти ВАм заробити декілька грошенят на обмінниках своїми порадами, наприклад. ДЛя чого відкривати знову велосипед?

На придбання останнього альбому ми витратили 240 грн. Зауважте, що викидаю без паролів і ключів, "ділюся з колегами", ну а далі Ви ....

А для чого було викидати на цей диск 240 (!!!!!????) грн. Якщо він в інеті є досить тривалий час?І які тут паролі можуть бути?. Чи ви музичні диски купуєте з ключами серійних номерів? І що далі я?... Я виклала його на сайти ще в липні 2010 року. І не купувала, а знайшла на форумі музвикладачів. І з пісенником. Чи Ви сканували його? Я знаю людину, яка це робила... Повірте, я його завантажила і подивилась. ПРосто я його "обробила", довела до того стану, щоб можна було роздрукувати і користуватись, а не просто закинула на обмінник.Так, скани не були не мої... Але результат мого файлу відрізняється від вашого, навіть якщо він "важить" 8 мб, а 1.7 як Ваш. Ви бачили якість викладеного Вами файлу? Навіть в інеті в кожного є свій почерк. Краще виробіть свій - заскануйте хоча б одну книгу,обробіть і викладіть, щоб зрозуміти, чому тут "клани" галасують. А не викладати файли і при цьому просити гроші. Чи це вибір? І я за вибір, але тоді потрібно чесно казати, що такий матеріал уже є, але з іншою якістю. Не думаю, що людина завантажить файл з меншим обємом, але гіршої якості.

Краще б попросили порад в людей, які розуміються, а не робити "одолжений" незрозумілих. А квитанції мені Ваші не потрібні. В школу віднесіть, може там цьому повірять

Адміністратор не спить :-))) Адміністратор читає і мотає на вус.

1. Я задоволений, що до однієї публікації за шість годин з’явилося стільки цікавих коментарів. Це говорить про те, що Методичний портал ЖИВИЙ. Нехай і з недоліками (куди ж без них), але це значно краще, ніж бездоганний мертвий ресурс.
Я вдячний усім, хто бере активну участь у роботі Методичного порталу.
Подібні дискусії дають багато цінної інформації для вдосконалення ресурсу.

2. Посилання на піратські копії видалені з обох публікацій (задля справедливості).

3. Для bwi68:
- квитанції на придбання диску не дають право на необмежене розповсюдження копій. Якщо у Вас є дозвіл на таке розповсюдження, я принесу свої вибачення за видалення посилань;
- дублювання публікацій на одному сайті недопустимі (з багатьох причин, не буду їх пояснювати, це окрема тема для розмови. До речі, дублювання публікацій з інших сайтів - це теж погана ідея). Якщо маєте що сказати, робіть це в коментарях до існуючої публікації, а не створюйте нову (навіть якщо це не сподобається автору публікації, все одно це краще, ніж дублювання);
- у Вас є свій сайт - на ньому можете публікувати будь-що, по кілька разів одне й те ж саме, це Ваша справа.

4. Для pivena
- Ви правильно підмітили корінь проблеми, через яку Методичний портал перетворюється на «склочну яму». Не через численні порушення, а тільки через одне - публікацію піратських релізів.
На жаль, я не можу перевіряти правомірність всіх таких публікацій. Згідно з Користувацькою угодою (з якою усі погоджуються при реєстрації) це зобов’язані робити самі автори публікацій.

Що я вже зробив і роблю:
- для релізів (до речі, не всі вони піратські) створив окремий тип матеріалу (щоб відокремити їх від авторських публікацій), який не виводиться на головну сторінку;
- попередив авторів публікацій про порушення;
- заблокував три акаунти;
- зняв з публікації кілька десятків матеріалів (в основному дубльованих);
- видалив кілька десятків посилань на піратські копії (на вимогу правовласників);
- зняв з публікації півсотні коментарів (за спам та рекламу).

Що можна ще зробити для вирішення проблеми:
- надати модераторські права (як Ви і пропонуєте) тому, хто впорається з цим краще за мене. Але модератор повинен бути зразком поведінки. Чи згоден буде він (або вона) виконувати цю роботу, не маючи права публікувати неправомірні матеріали?
- виводити матеріали на публікацію тільки після перевірки модератором (зараз Методичний портал - постмодерований ресурс і всі матеріали публікуються відразу після створення автором, а модерую і форматую я їх три-чотири рази на тиждень);
- заборонити публікацію будь-яких релізів, хто не згодний - заблокувати (все більше схиляюся до цього варіанту, це ліквідує проблему повністю разом з іншими порушеннями).

Повністю підтримую. Вважаю дію адміністратора по видалені обох посилань справедливою на всі 100% Так тримати!!!

"- надати модераторські права (як Ви і пропонуєте) тому, хто впорається з цим краще за мене" - та ніхто і не спорить, що адміну видніше, як свій сайт влаштовувати, мова йшла про те, якщо у вас недостатньо часу - треба ставити модератора, який би декілька разів на день контролював ситуацію на порталі. Звісно рішати вам.
Премодерацію влаштовувати не слід - це дуже кропітка робота, яка відбере багато часу, при цьому втрачатиметься актуальність деяких релізів (наприклад: створених під якесь календарне свято), краще чітко дати зрозуміти, що за порушення правил 1 попередження, а далі - бан, воно само все стане на свої місця.

"заборонити публікацію будь-яких релізів"- мені здаеється залишаться тоді одні розробки уроків та презентації.у кожної програми обо друкован. видання є власник. Нащо тоді мучатися сканувати якусь ексклюзивну книжку? якщо не тут, то на якомусь іншому сайті її все-одно викладуть.

Якщо проаналізувати наповнення порталу - 95% це точно піратські копії (диски, книги, посібники і т.д.), залишкові 5% - не можу проаналізувати достеменно, тому що зустрічала під розробками уроків коментарі про копії цих же з інших сайтів інших авторів без вказання авторства в кращому випадку. Тому про це складно говорити.

Про те що видалили обидва посилання ніяких коментарів - адмін завжди правий зі всіма відомими наслідками.

А "склоки" на порталі не через публікацію піратських копій, а через відсутність чітких правил життя учасників тут. Не можна публікувати піратські релізи - не публікуємо, сайтів багато, бажаючі знайдуть місце, чи не знайдуть - справа особиста. А не перетворювати віртуальну бібліотеку на хаотичне звалище.

Ну, Ви дуже перебільшили відсоток релізів. Насправді, кількість авторських матеріалів складає дві третини публікацій. Щоб зрозуміти це прогляньте найчисленнішу в розділі «Предмети» категорію «Українська література»

Повернемось до суті питання, з чого почалась дискусія? З Вашого зауваження до bwi68 про те, що дублювання недопустиме. Ви абсолютно праві і не видалив я цю публікацію тільки тому, що не встиг, а тепер вона цінна своїми коментарями.

Сподіваюся, що bwi68 чітко усвідомив це правило (незалежно від того, подобається це йому чи ні), інакше буде заблокований.

Дякую Вам PraVa (а також nopi, pivena і т.д.) за уважність, Ваші коментарі до дубльованих публікацій допомагають мені контролювати ресурс.
А порушники були і будуть. Спочатку редагую їх публікації. Якщо порушення не припиняються - блокую. Іноді не встигаю вчасно. Розумію, що найкращий модератор той, якого ніхто не помічає. На жаль, не завжди вдається.

Незалежно від того, наскільки чіткі і правильні правила на сайті, читають їх рідко. А порушують правила саме новачки.
Постійні відвідувачі і без правил відчувають дух сайту і розуміють, що можна публікувати, а що недоречно.
От і виходить, що потрібні правила тільки адміністратору і модераторам.

Правила потрібні усім.
Новачки швидко зрозуміють, якщо вчасно модерувати повідомлення з помилками. Щоб не виходило так, що пост висить добу, користувачі роблять зауваження один одному, а потім все розтавляється на місця модератором.

Чіткість правил заключається в тому, що не залежно від того, хто порушив правила (новачок чи ні) результат однаковий.
"Незнание закона не освобождает от ответственности", хто не читає правила повинен зрозуміти, що їх треба знати і виконувати.

Я з pivena згодна. Правила, принаймі, мають бути. Щоб їх МОЖНА було прочитати. Для тих, хто їх читає.

Повірте, якби людина згаяла час для оформлення публікації, а її видалив модератор за неправильне оформлення, то кожний, мені здається, подумав - чи дарма втрачати час, чи зробити декілька правильних оформлень, згідно правил, щоб люди користувались запропонованим.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі