Користувацький вхід

«Шукайте посмішку Джоконди – вона ніколи не мине...» (два уроки за оповіданням Рея Бредбері «Посмішка»)

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


1

Розробка спареного уроку зі світової літератури у 6 класі на тему: «Р.Д.Бредбері – американський письменник-фантаст. Новела «Посмішка».

«Шукайте посмішку Джоконди – вона ніколи не мине...»
(два уроки за оповіданням Рея Бредбері „Посмішка”)

 Тема: Р.Д.Бредбері – американський письменник-фантаст. Новела „Посмішка”. Зневіра автора в майбутньому технократичної цивілізації. Знищення природи і цивілізації як наслідок бездуховного науково-технічного прогресу. Трагічний оптимізм письменника.
 Мета уроків: познайомити учнів з життєвим і творчим шляхом американського фантаста Рея Бредбері, виявити ідею та особливості психологізму оповідання „Посмішка”,ознайомити з відомостями про Леонардо да Вінчі та його картиною «Джоконда», повідомити про особливості жанру новели; формувати уміння аналізу, виразного читання, творчу уяву, абстрактне мислення; розвивати звʼязне мовлення; виховувати повагу до шедеврів як вищих проявів людського духу, небайдужість до долі людства.
 Обладнання: портрет письменника, репродукція картини Леонардо да Вінчі „Джоконда”, презентація із листівками з видами Парижа (Ейфелева вежа, Собор Паризької Богоматері, Сорбонна, Лувр), тлумачний словник, опорна таблиця, текст новели «Посмішка».
Проблемне запитання: «Краса врятує світ чи світ врятує красу?»
 Епіграф:                                                                          Краса врятує світ.
Ф.М. Достоєвський

Автор: 

Черниш Ірина Петрівна Вчитель світової літератури та російської мови

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі