Користувацький вхід

Скільки коштує, бути фіналістом конкурсу "Вчитель року"????????

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.Шановні освітяни! Звертаюся до Вас як вчитель, який як і Ви, учить своїх учнів чесності, порядності, справедливості, з одним запитанням. Чому? такий ВЕЛИЧНИЙ конкурс "ВЧИТЕЛЬ РОКУ" завдяки нашим вельмишановним організаторам, членам журі, перетворився на ПРОДАЖНУ ДІВКУ, де на першому місці, в конкурсному шоу стоїть вартість перемоги в грошовому еквіваленті???

Ми живемо у державі, наскрізь просякнутій коррупцією. Тому, все може бути.
А чому це Вас так хвилює? Відчувається, що Вас образили особисто.
Вам не вистачає визнання колег? Так для цього не потрібно перемагати в конкурсах. Публікуйте свої роботи на освітніх сайтах, діліться з колегами напрацюваннями, завойовуйте повагу та авторитет серед своїх колег та учнів.
Грошова нагорода в 5000грн. зовсім не варта титанічної праці, яку треба докласти для перемоги.
Звання "Заслужений вчитель" і поздоровлення від президента?

Якщо б була прозора система оцінювання, доступна кожному для ознайомлення, можливо, таких би ситуацій із несправедливістю було б менше, або б не було взагалі. Наприклад, якщо б матеріали до уроків і самі уроки подавалися в Інтернеті, і за них могли голосувати всі зацікавлені тощо. Можливо, фантастично, але чому 5000 грн мають визначати авторитет професії в цілому?

Дякую за розуміння. Що до визнання, то мені його не бракує, достатньо праць і в педагогічній пресі, та на освітніх сайтах... Я, якщо так можна сказати, заочно пройшла етапи конкурсних змагань: районного, обласного, та частини всеукраїнського рівня. Образа була за людину праця якої дійсно варта уваги... і як виявилося, не потрібні розумні голови.... нашій державі (краще б я помилялася в своїх думках). Образа була, та і це мине. Вчитель - творча особистість, забуваються негаразди, набираємося досвіду. Знаю точно, хай як не сватає мене директор школи, чи районний методист на подібні заходи, нічого у них не вийде.

Що продажне то продажне. В Одесі можете звертатися до переможців і дізнаєтеся скільки це коштує. Якби ми не мали знайомств і не виклали маленьку суму грошей, то перемога нам би не світила. Пропонуємо усім свої послуги, звичайно не за просто так. Головне завдання це було купити тести, тому що вони були найголовніші, а урок може бути і низький бал. Ми раді що перемогли, отримаємо хороші призи, а ті що програли будуть знати, що міське районо також хоче жити, потрібно їх підкормити. До нас звертайтеся на цьому ж сайті, допоможемо на слідуючий рік.

Львівянам теж буде потрібна Ваша допомога

Ви пропонуєте свої послуги, а які саме? Мені потрібна допомога, чи можу я до вас звернутись?

Я дійшла у цьому конкурсі до призового місця у області. Що мені це коштувало? Недоспані ночі, відра випитої кави, схудла на кілька кіло)))) Не знаю, як на Всеукраїнському рівні, але у нас все було чесно, відкрито, прозоро. Разом з конкурентами готувались до уроку, підтримували одна одну. Досі зберігаємо теплі стосунки. Жюрі було вимогливим, але справедливим. А ще - всі фіналісти обласного етапу отримали чудовий приз - поїздку в Карпати. Ці кілька днів згадуються, як чудова казка!

Я приймала участь 5 років тому. На районному рівні все було чесно. А далі... Мені було байдуже, але молодь, цікава, з її мріями? Ось так і моя колега і учениця у цьому році. Навіть якщо це домисли, то це того не варте.Для мене важливо. що я можу зробити, де візьму щось додаткове. А цікаві люди збираються тут. І це видно по роботам, які переглядаю. Дякую за Франка. Просто, тому до душі.

Цілком погоджуюся із основною фразою! Була переможецею районного конкурсу "Вчитель року". А в обласному вітали тих, кого вже знають, хто брав учась не перший раз. Хоча мені було що показать. Ви, Олег, пишите, що навіщо все це, коли можна ортимати визнання іншим шляхом! Визнання і досягнення є, але немає одного-справедливості. Ось, що обурює.

згодна з думкою про продажність обласних конкурсів. В районному турі приймаю участь втретє. Доходила до очного обласного туру. А далі... Не бажаю більше бути " подтанцовкою" в обласному конкурсі. Там усе вирішено наперед. І простим вчителям вище 4 місця не піднятись. Але не дуже цим переймаюсь. Маю визнання, але головне повагу батьків і любов дітей. Оце і весь конкурс. Мене люблять і поважають.

З вашої точки зору - нечесно, бо їх люди для перемоги вже визначені...А ви не замислювались, чому цих людей знають? Я - переможець.Так, мені допомагали, але ,шо спонукало людей це робити? Так що не заздріть успіху і таланту!

Хай вам не вадить! А знають цих людей не тому, що вони талановитіші, а тому, що хитріші. По собі знаю! Стосовно успіхів-питання спірне! Та й занесло щось вас! Не забувайте, як коментує це явище мудрий український народ!

Мене цього року попередили за тиждень

дуже приємно, що на Вас одягли лавровий вінок, але прикро, що втрачаєш дорогоцінне здоров'я, кошти, нехтуєш родиною під час підготовки до конкурсу, який нав'язують, шантажують, а , виявляється, уже все вирішено... Для чого знущатися з учителя?

Шановні колеги! Відгукніться, в кого в місті є, так звана, "мобільна група". Це 5-10 перевіряючих, що несподівано (без попереджень)заявляються в учбовий заклад та прямо серед уроку перевіряють усе: що у вас у й на столі, шафи, календарні, поурочні, їдальню ... Це коректно?

Пані Людмила Вікторівна, згідно законодавству Ви можете не пустити на свій урок навіть президента сказавши, що емоційно до цього не готові. А от після уроків чи на перервах Вас можуть перевіряти. І для відвідування самого уроку повинні Вас попередити заздалегідь хочаб на перерві.

Дякую, я це знаю, а ось "мобільна група" - ні. До нас вони ще не завітали, а містом... Про будь-яку перевірку зобов'язані попередити хоча б за три дні наказом з переліком питань. Але. на жаль, то тільки на папері. Все якось принизливо...

Не принижуйтесь, ось і не буде принизливо. Не дозволяйте над собою знущатися.
В нас "мобільних груп" нема і не уявляю, щоб серед уроку хтось до мене зайшов без мого дозволу...

Я Вам співчуваю...Якийсь "спецназ" утворено на кшталт "Барсів","Кобр", "Ягуарів"....і т.д. Приниження вчителя сьогодні іде "по повній програмі" , в "плохие советские времена" я цього не бачив і не відчував, тому і пішов тоді на вчительську роботу.Зараз - ні в якому разі,але то ,мабуть, інша тема...Тримайтеся і боріться за свої права! З найкращими побажаннями!

Дякую. Зрозуміла, що у вашій області "мобільні групи" відсутні. Мене саме це цікавило: є чи ні.

Щодо перевірок. На сайті профспілок "юр.консультації" сказано, що без попередження може йти дирекція, бо таким чином перевіряє виконання посадових обов'язків. По -людськи це неправильно, а з тчк зору закону...

Після того, як продзвонив дзвоник і вчитель зайшов в клас, НІХТО не має права заходити без дозволу вчителя. Дирекція про візит на урок повинна попереджувати завчасно, в крайньому випадку на перерві перед уроком. Хоч в нас до молодих вчителів директор "вміє" ходити попередивши разом з дзвінком на урок. Від візитів-сюрпризів я свого директора відучив ще на початку своєї роботи.
Заходжу в клас на музику (в руках - баян, платівки, журнал, папери), привітався і помічаю в кутку директора. Я поставив баяна й оголосив: "Сьогодні урок музики буде проводити Г.Н.", - а сам вийшов з класу і пішов в учительську. Хвилин через 5 шеф прийшла до мене й попросила йти на урок. З того часу про візити мене попереджують найпізніше - вранці. Взагалі, в школі повинен бути графік відвідування дирекцією уроків, а оперативний контроль - зрідка.

Вибачте за повтор.

Про візит на уроки адміністрація школи повинна повідомляти у тижневому плані роботи школи, наприклад: відвідування уроків молодих спеціалістів, відвідування уроків чи заходів у вчителів, які атестуються і т. д.І тоді всім ясно, хто підлягає контролю. І нема ніяких проблем. І не треба виходити з класу!

Своя адміністрація робить все за планом. А от перевірки з міста - без попередження. Таке враження, що вчителі - вороги в країні. Чи то тільки у нас в області...

Не знаю, яка область у вас - але думаю, що не ви одні такі. В нашій (на заході)теж таке практикують...

Класс!!! Надо взять "на вооружение"!

Сьогодні відбувся конкурс!Розчарована до сліз!За словами колег була найкраща.але у презентації не відкрився слайд із відео(основне зауваження).Була б знала, взяла б свій ноутбук!"Прикро.соромно.незручно!більше не маю бажання брати участь у будь-яких конкурсах!Для чого?Для "галочки"?Настрій подавлений.Завтра перший день навчання після канікул хіба такі вчителі потрібні сучасній Україні?

На жаль, Ви не перша й не остання. Тримайтесь.

Не переймайтеся через такі дрібниці.

Я, до речі, теж свого часу втрапила в подібну ситуацію, я не знала, що відеофайл, який має бути в презентації, повинен бути розміщений на тому ж носієві, що й презентація, на нього робиться гіперпосилання. Нічого, ми на своїх помилках вчимося. Вчитель і так універсал - актор, режисер, трішки поет, трішки філософ, мусить і з компом розбиратись, і руками працювати, і головою. Не здавайтеся, не розчаровуйтесь, Ваші лаври переможця ще чекають на Вас. Успіху Вам у всьому!

"...я не знала, що відеофайл, який має бути в презентації, повинен бути розміщений на тому ж носієві, що й презентація, на нього робиться гіперпосилання." Теж попадав в таку ситуацію. Можливо можу допомогти. Щоб не було казусів, при збереженні презентації (з гіперпосиланнями) в меню "Файл" виберіть опцію "Подготовить для компакт-диска". При цьому створюється папка куди поміщається все. Мене виручало не раз.

я не знала, що відеофайл, який має бути в презентації, повинен бути розміщений на тому ж носієві, що й презентація, на нього робиться гіперпосилання

Попробуйте презентацию сохранить: Файл - Сохранить как - "Демонстрация PowerPoint" Если макросами офис не забит - должно сработать: озвучка не будет зависеть от наличия звукового файла.

Дякую,шановні колеги,за підтримку!!!Думала,що тільки в мене все не так! та біда,як кажуть,навчить!Вже майже заспокоїлась!Це ж не фініш,а черговий етап.Спасибі за розуміння!Щасти вам у всьому!

Шановні колеги, я вам бажаю, щоб це все було самим найбільшим ГОРЕМ у вашому житті. Головне те, що ВИ Є на цій землі здорові, красиві, а ще є ВАШІ ДІТИ - УЧНІ, яким ви і мамка і нянька, які вас поважають і ви для них найкращі вчителі, майстри своєї справи. А конкурси були і будуть, скільки разів зарікалася сама не попадатися на умови, та всякий час наступаю на тіж самі граблі... Саме головне в нашій роботі, те що ми ще на роботі, те, що ми потрібні нашим дівчатам та хлопцям, а вони потрібні нам... Хай вам щастить і здоров’я вам міцного, творчих успіхів у праці, визнання у дітей та їх батьків.

А чи варто взагалі проводити конкурси-шоу((( Витрачати дорогоцінний час на "фейєрверки". На мою думку процес навчання страждає від проведення численних конкурсів,перевірок,купи паперової документації! Не страждайте) Життя не закінчується,а визнання обовязково прийде через вдячних учнів,але ні в якому разі не від держави,яка "опустила" вчителя нижче"плінтуса".Посміхніться!

Важко працювати - але працювати треба.Багато перевірок, але треба просто працювати і йти вперед.

Де можна розмістити (в якому розділі) матеріали позашкільної освіти? Краще виокремити цей розділ.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі