Користувацький вхід

Відеоматеріали. Як завантажити на сайт?

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.Чи можна виставляти на сайті документальні чи художні фільми, пов'язані з укр. літературою? У мене є, наприклад, серія документальних фільмів (по 14 хвилин)"Гра долі" (у т.ч.про М.Старицького - зараз це актуально для 10-класів).

На сьогодні можливе завантаження користувачами файлів з розширеннями [ jpg jpeg gif png txt doc xls pdf ppt pps odt ods odp rar zip djvu mp3] розміром до 20MB.

Тобто, якщо розмір файлу - до 20MB, Ви можете заархівувати його в архів rar або zip і завантажити на сайт.

Оскільки розміри відеофайлів зазвичай перевищують 20MB, то більш доцільний інший варіант - завантажити файл на один з безкоштовних файлообмінних ресурсів, а на нашому сайті розмістити посилання на Ваш файл.

На жаль, Методичний портал утримується власником за власні кошти, і на сьогодні немає фінансових можливостей оренди серверів для зберігання файлів великого розміру.

Деякі, найбільш популярні файлообмінні ресурси:
http://letitbit.net
http://www.turbobit.net
http://depositfiles.com/ru/

Можу рекомендувати, як більш поміркований у виборі реклами, український файлообмінник
http://upload.com.ua

Ще один:
http://fileshare.in.ua

http://us.ua/
український файлообмінний ресурс, розміщувати файли можна БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, мінімум реклами, дуже висока швидкість безкоштовного завантаження, правда без заробітку на файлах, файли зберігаються 100 днів після останнього скачування.

Для бажаючих розміщувати свої файли на сервері цього сайту - чудова альтернатива, щоб не перевантажувати улюблений портал.

На сайті http://www.ex.ua є можливість без реєстрації зберігати свої файли 30 днів без використання, або зареєструвавшись, зберігати файли необмежений час. Що важливо, користувачі з України можуть скачувати файли на великій швидкості без нав'язливої реклами.

Суб’єктивно - найкращий файлообмінний ресурс (і не тільки України)

Не слід забувати, що термін зберігання файлів після останнього скачування на більшості безкоштовних файлообмінників складає 30 днів.

Вибачте, а де поле для посилання на доданий матеріал більше 20 мб.

Вставляйте посилання безпосередньо в зміст публікації.

Дякую. А чи можна додавати посилання з сайту http://www.docme.ru?

Нема заперечень, якщо файли доступні для безкоштовного скачування відвідувачами.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі