Користувацький вхід

Останні публікації

Допоможіть

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.Допоможіть, будь ласка, знайти календарне планування 7 клас англійська мова Морська 7 рік навчання. Дякую

Доброго вечора! Шановні колеги-історики, допоможіть, будь ласка, знайти в електронному вигляді робочий зошит з історії для 5 класу Власова (2009 рік видання). Дуже потрібно для роботи з дітьми з особливими потребами. Дякую!

Шановні колеги,поділіться будьласка контрольною роботою з аудіювання за І семестр 3 клас Несвіт,буду безмежно вдячною.wnatashaw@gmail.com

Добрий день! Замовляла друкований сертифікат. Взагалі не можу знайти свій матеріал на сайтиі. Допоможіть!

Переглянув за останні 8 днів публікації - жодної Вашої не знайшов.
Щось Ви наплутали.
Створюйте все заново.

Відправила презентацію.замовляла сертифікат немае матеріалу взагалі.Через скільки часу друкуеться матеріал і як оплатити сертифікат друкований.

Куди саме Ви відправляли презентацію? У Вашому профілі вказано, що Ви зареєстровані на Методичному порталі 9 годин тому - за цей час Вами не здійснео жодної публікації.
Якщо у Вас щось не виходить - перегляньте детальну інструкцію у малюнках: http://metodportal.com/node/2277
або задайте питання.

Потрібно планування з англійської мови для 10-11класів за підручником М. Кучма,друга іноземна.Допоможіть,будь ласка.

HELP! ЭТО ПРОСТО КРИК ДУШИ!
Подскажите кто знает, где можно взять и есть ли они вообще, планы поурочные, календарное к книге 10 клас Морська английский.
Дело в том что в нашей школе ее заказали как профильную, в итоге мы не идем по профилю, и вместо 5 часов , на которые рассчитан учебник, мне нужно календарное к 3 часам слепить.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі