Користувацький вхід

Методична розробка інтегрованого уроку ПДР та іноземної мови «Наказові знаки. Професійна іншомовна лексика майбутнього водія»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


1

«Know your traffic signs - for life, not just for learners»
Життя у кожної людини єдине і неповторне. І тому кожен повинен його бе-регти. Цієї мудрої і дуже важливої науки ми повинні вчитися постійно, щоб оде-ржані знання стали стійким переконанням і нормою життя. Правил у нашому до-вкіллі є чимало, їх треба знати та виконувати, бо ми живемо у суспільстві, отже, повинні дотримуватися норм і законів цього суспільства. А в числі найголовні-ших правил нашого життя є «Правила безпечної поведінки на вулицях і доро-гах». Адже щодня ми виходимо на вулицю по якій рухаються машини. Як тут обійтися без правил? А головний закон дороги – це чітке виконання Правил до-рожнього руху.
Безумовно, знання ПДР та їх дотримання є надважливим для майбутніх во-діїв. З розвитком суспільства збільшуються вимоги до освіченої людини. Знання іноземних мов є цьому прерогативою. Сьогодні володіння англійською є необ-хідною умовою життя людини в розвиненому суспільстві. Вона всюди у нашому житті. І це, навіть, не кар’єрні досягнення чи матеріальні здобутки, цим досягнен-ням може бути – банальна подорож! Гарний рівень володіння англійською в по-єднанні зі знанням Правил дорожнього руху стирає перед вами кордони, дає можливість сміливо подорожувати закордон власним авто.
Англійську мову, рано чи пізно, доветься вивчати всім, хто бажає у цьому житті чогось досягти. Крім настільки приємного моменту, як подорожі, англійсь-ка допоможе вам заробляти. Від рівня знання мови залежить посада і можливості кар’єрного зросту. Так що сенс у вивченні англійської безумовно є.
Англійська мова є найкращим інструментом для комунікації та інтелектуа-льного розвитку. Вона суттєво підвищує можливості самореалізації в житті та до-зволяє навчатися і працювати будь–де у світі.
Інтегрований урок Правил дорожнього руху в поєднанні з іноземною мо-вою спрямований на заохочення учнівської молоді до вивчення англійської мови. Він має на меті переконати учнів у необхідності оволодіння іноземною мовою майбутніми водіями, ознайомивши з професійною іншомовною лексикою; вихо-вати етику водія, збагатити духовний світ особистості та усвідомити потребу удосконалення мови для професійного зростання.

Автор: 

Різніченко Руслан Анатолійович
викладач спецпредметів
Різніченко Алла Михайлівна
викладач іноземної (англійської) мови
ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище»

Джерело: 

Використана література:
 О.А.Тимовський, З.Д.Дерех, Ю.Є.Заворський. Правила дорож-нього руху в ілюстраціях. Навчальний посібник 8-ме видання.
 З.Д.Дерех, Дорожні ситуації в малюнках 2000р.
 Інтернет мережа.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі