Користувацький вхід

Останні публікації

Електронні посібники. Є відгуки?

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...


Витяг з "Методичних рекомендацій щодо вивчення української мови в загальноосвітніх навчальних закладах у 2009-2010 навчальному році"(лист МОН від 22.05.2009 р. № 1/9-353):
[quote]Використання комп’ютерних технологій є істотним резервом підвищення грамотності учнів, зокрема систематичне написання комп’ютерних диктантів, де є така можливість, за допомогою яких індивідуалізується процес вдосконалення правописних умінь і навичок та зростає його ефективність. Можна порадити електронні посібники, схвалені Міністерством освіти і науки України до використання в навчальному процесі: “Практикум з української мови: 10-11 класи (автори Л.Скуратівський, Г.Шелехова, В.Новосьолова, Л.Плетньова), розробник „Квазар-Мікро-Техно”, 2006); Педагогічний програмний засіб „Українська мова, 7 клас” ( автори – Г.Шелехова, В.Новосьолова, Я.Остаф, Л.Скуратівський), розробник ЗАТ „Мальва”, 2007); Педагогічний програмний засіб „Українська мова, 8 клас” ( автори – Г.Шелехова, В.Новосьолова, Я.Остаф), розробник ЗАТ „Мальва”, 2008).
Доцільним та ефективним є використання в навчальному процесі електронного словника української мови, розробленого Інститутом мовно-інформаційних досліджень НАН України (автори – В.А. Широков, О.Г. Рабулець, І.В. Шевченко, О.М. Костишин, К.М. Якименко), серія „Словники України” – Словозміна, транскрипція, фразеологія, синонімія, антонімія. – К.: Довіра, 2001-2005.
...
...
Для отримання більш розширеної інформації радимо звернутися до Інтернет-сайтів мовної тематики:
vesna.sammit.kiev.ua; ingresua.tripod.com/domivka.htm. [/quote]

Цікавить питання, чи користувався хто-небудь цими електронними засобами?
Хочеться почути відгуки тих, хто з ними працював.
Варто їх придбати, чи це черговий комерційний проект можновладців від освіти?

[quote]Для отримання більш розширеної інформації радимо звернутися до Інтернет-сайтів мовної тематики:
vesna.sammit.kiev.ua; ingresua.tripod.com/domivka.htm.
[/quote]
Захотів отримати розширену інформацію, пішов за рекомендованими адресами:

  1. ingresua.tripod.com/domivka.htm в "Методичних рекомендаціях" подано з помилкою, насправді повинно бути lingresua.tripod.com/domivka.htm
  2. Ресурс lingresua.tripod.com/domivka.htm ніякого відношення до вивчення української мови в загальноосвітніх навчальних закладах не має. Займаються розробкою програмного забезпечення для вивчення української мови іноземними (англомовними) громадянами. Безумовно справа корисна і потрібна (в першу чергу для іноземних громадян, що вступатимуть на навчання до українських ВУЗів), але не для українських школярів та їх учителів.
  3. Останнього разу ресурс lingresua.tripod.com/domivka.htm оновлювався 12 грудня 2005 !!! року (5 років тому)(без коментарів)
  4. Ресурс vesna.sammit.kiev.ua просто фізично відсутній або недоступний (мертвий)

Виникає питання - Чим займаються розробники цих "Методичних рекомендацій"?
Рекламою?
Якщо так, то хоча б обирали, що рекламувати.

Протягом двох років використовую в своїй роботі електронний посібник для учнів 10-11-х класів та електронний навчально-методичний комплект для 7-го класу. Електронний посібник для 10-11-х кл. містить тренажер з тестування та підручник з української мови, більше призначений для індивідуального використання через локальну мережу в класі.
ЕНМК для 7-го класу містить у собі конструктор уроків, а також конструктор тестів.Призначений як для мультимедійного проектування, так і для самостійної роботи, функція друку уроків відсутня.

[quote]Протягом двох років використовую в своїй роботі електронний посібник для учнів 10-11-х класів та електронний навчально-методичний комплект для 7-го класу. Електронний посібник для 10-11-х кл. містить тренажер з тестування та підручник з української мови, більше призначений для індивідуального використання через локальну мережу в класі.
ЕНМК для 7-го класу містить у собі конструктор уроків, а також конструктор тестів.Призначений як для мультимедійного проектування, так і для самостійної роботи, функція друку уроків відсутня.[/quote]

Дякую, Олено!
Отже, наскільки зрозумів:

  1. варто придбати, якщо є можливість роботи учнів в компьютерному класі;
  2. буде корисним для самостійної (домашньої)роботи учнів (наприклад, підготовка до тестувань);
  3. ЕНМК для 7-го класу, мабуть варто придбати для ближчого знайомства, оскільки: містить у собі конструктор уроків, а також конструктор тестів.

Вітаю ,колего, зі святом! Якщо Вас зацікавить технологія конструювання уроку з використанням ЕНМК, можу запропонувати презентаційний матеріал.

Доброго дня! Мені терміново потрібно конспект уроків Українська мова та література 7 клас порадьте як і де мені його можна скачати З повагою Роман мій телефон 0967812002 robota06@meta.ua

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі