Користувацький вхід

Всеукраїнська база завдань предметних олімпіад та конкурсів

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


Прохання до вчителів та методистів - публікувати завдання предметних олімпіад.

Як показують результати опитування (Які матеріали Ви шукаєте?) та аналіз популярності матеріалів (дивіться блок внизу "Популярні матеріали за сьогодні"), майже половину відвідувачів сайту цікавлять завдання предметних олімпіад. Тобто, вчителі витрачають значну частину свого вільного часу, щоб по крупицях зібрати матеріали з олімпіадними завданнями для підготовки учнів.

Якщо взяти до уваги, що кожного року методистами обласних відділів освіти тільки до ІІ етапу готується 27 різних варіантів олімпіадних завдань з кожного предмету, то стає зрозумілим обсяг такої бази і її цінність для вчителів, учнів та методистів.

Методичний портал надає технічну можливість створити зручну в користуванні всеукраїнську базу завдань предметних олімпіад та конкурсів із зручною категоризацією та фільтруванням завдань за предметами, за класами, за етапами, за регіоном та за навчальним роком.

Доступ до бази олімпіадних завдань за адресою:
http://metodportal.com/taxonomy/term/51

Матеріали доступні усім зареєстрованим користувачам.

Користь від такої бази буде як для вчителів та учнів (усі матеріали для підготовки до олімпіад в одному місці), так і для методистів (значно легше готувати нові завдання, маючи під рукою базу різноманітних завдань з усіх регіонів України)

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
20%
Контрольні роботи
23%
Олімпіадні завдання
8%
Тести ЗНО
6%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
22%
Інші матеріали
12%
Загальна кількість голосів: 21718

Останні коментарі