Користувацький вхід

Нова програма ЗНО-2011

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...


Оприлюднено нові програми щодо підготовки абітурієнтів до ЗНО-2011

Дякую за інформацію!

Дякую.

дуже "цікава" ситуація в цьому році з підготовкою до ЗНО: минулого року вже в жовтні були всі матеріали для підготовки (зразки тестів, демо - тест тощо), а в цьому році досі, крім програми, нічого немає)

7грудня Лікарчук давав пресс-конференцію, на сайті Українського центру оцінювання якості освіти уже були матеріали для підготовки до ЗНО. А 8грудня вийшов наказ МОН №1218 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання». Працівникам УЦОЯО довелося переробляти і підганяти документи під новий наказ, два тижні сайт УЦОЯО був порожній. Таке враження, що МОН робить дрібні пакості УЦОЯО для дискредитації самої ідеї ЗНО.

"Таке враження, що МОН робить дрібні пакості УЦОЯО для дискредитації самої ідеї ЗНО."
абсолютно згодна!!!

До речі, матеріали, що були на сайті УЦОЯО до 8грудня уже розійшлися по іншим сайтам. Таким чином діти та вчителі будуть скачувати і користуватися для підготовки до ЗНО старими матеріалами, які можливо не зовсім відповідають новій програмі.

Цього року (2011) випускники мають ще стару програму. За новою програмою складатимуть ті, що зараз у 10 класі навчаються. Це буде в 2012 р.

Звідки Ви взяли таку інформацію? Ознайомтеся з текстом наказу з першоджерела: http://www.mon.gov.ua/newstmp/2010/10_12/1218_08122010.zip

А це з сайту http://www.testportal.gov.ua/

13.12.2010 р.
У зв′язку із опублікуванням на сайті Міністерства освіти і науки України наказу від 8 грудня 2010 р. №1218 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання» повідомляємо наступне.

Цим наказом затверджені нові програми зовнішнього оцінювання, за якими мають укладатися тести для проведення тестування у 2011 р.

Спеціалісти Українського центру в даний час аналізують цей документ. У найближчий час буде прийнято рішення про доцільність змін у специфікаціях (технічних характеристиках) тестів із окремих предметів. Інформація про такі зміни буде розміщена на нашому сайті.

Увага. У зв′язку із затвердженням нових програм змінена інформація на стор. «Підготовка до ЗНО-2011» нашого сайта.

Звичайно, я продивилася програму ЗНО з укр. літератури, затверджену наказом МОНУ 8 грудня 2010р. А потім звірила із програмою 10 класу цього року (академічний рівень). В ЗНО подають Карпенка-Карого "Хазяїн", а ми вчили з десятикласниками "Мартина Борулю". "Хазяїн" винесено на огляд. Проте 11-класники якраз "Мартина Борулю" і не знають. Кобилянська: на ЗНО "Людина", яку вчили в минулому році, а ми тепер вчимо "Землю". Багатенько змін і у вивченні в 10 кл.творчості Франка. То, на мою думку, програма ЗНО хоч і нова, проте твори письменників залишили в більшості зі старої програми (за моїм аналізом програм 10 класу). Я кажу про укр. літературу, а не про інші предмети. Може, там і наявні певні зміни.
Незрозумілим у наступному році стане питання щодо програм ЗНО у зв'язку з профільним навчанням. Профільна програма з укр. літератури передбачає вивчення набагато більшої кількості творів одного письменника порівняно з програмою стандарту й академічною. То їх вони теж будуть виносити на ЗНО? Як же бути "звичайним" випускникам, у яких профіль не український, а економічний чи математичний тощо?

Шановні колеги-мовники! Допоможіть, будь ласка, знайти критерії написання твору на ЗНО ( ті новинки, які є у 2012 році)

Критерії написання твору на ЗНО-2012 є тут:
http://tsybulyanskabigmirnet.blogspot.com/p/blog-page_4398.html

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі