Користувацький вхід

"Порядок присвоєння та підтвердження професійної кваліфікації"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Порядок присвоєння та підтвердження професійної кваліфікації розроблено на підставі Порядку акредитації кваліфікаційних центрів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 № 986 “Деякі питання акредитації кваліфікаційних центрів” та з урахуванням вимог Порядку присвоєння та підтвердження професійних кваліфікацій кваліфікаційними центрами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.09.2021 № 956 “Про затвердження Порядку присвоєння та підтвердження професійних кваліфікацій кваліфікаційними центрами” і є рекомендованим для закладів освіти, підприємств, установ та організацій, незалежно від їх підпорядкування та форми власності, які здійснюють оцінювання та визнання результатів навчання, присвоєння та/або підтвердження професійних кваліфікацій за процедурами, які дають змогу оцінити результати навчання, здобуті шляхом формальної, неформальної та інформальної освіти, з видачею особі документів про присвоєння та/або підтвердження відповідних професійних кваліфікацій за професійним стандартом.

Автор: 

Ярич Ігор Ярославович

Методист

Державний навчальний заклад
“Вище професійне училище №34 м. Стрий”

Джерело: 

1. Постанова Кабінету Міністрів України № 986 “Деякі питання акредитації кваліфікаційних центрів” від 22 вересня 2021 року.
2. Постанова Кабінету Міністрів України № 956 “Про затвердження Порядку присвоєння та підтвердження професійних кваліфікацій кваліфікаційними центрами” від 15 вересня 2021 року.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі