Користувацький вхід

Інформаційний простір видань «Дитячий садок» ширшає

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...


0 вересня 2012 р. у Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти Університету менеджменту освіти НАПН України Тетяна Вороніна, головний редактор видань «Дитячий садок» і журналу «Дошкілля» видавництва «Шкільний світ», та Ірина Стеценко, заступник головного редактора видань «Дитячий садок» і журналу «Дошкілля» видавництва «Шкільний світ», провели заняття для слухачів курсів.

Слухачі змогли ознайомитися з новинками видань редакції «Дитячий садок»2013 р.: кольорові обкладинки видань, періодичність виходу, тематика книжок, нові рубрики…

Зокрема, відбувся міні-тренінг «Інформаційний простір навколо нас», на якому проаналізовано: де можна знайти інформацію, якою вона буває, чи завжди вона корисна; як обмежити інформацію, яку сприймають діти; як інформаційний простір навколо дитини зробити максимально сприятливим для її розвитку.

Нині інтенсивно розвиваютьсянові технології, тому наша редакція одразу намагається розширити свій інформаційний простір. Отже, читачі сьогодні можуть дізнатися про всі новинки значно раніше, ніж вони з’являться в газетах.

Більше того, новини летять прямо в руки. Для цього ви маєте зайти на сайт нашого видавництва «Шкільний світ», прочитати розсилку електронною поштою, де розміщені анонси всіх наших видань і книжок, плани проведення заходів і розповіді про них, інформація для читачів про новинки передплати, цікаві посилання, які допоможуть самонавчатися й багато іншого.

Замовити нашу розсилку дуже просто: за електронною адресою sadok.1veresnya@gmail.com надішліть листа «Хочу отримувати розсилку» зі стислою інформацією про себе.

До того ж із цього року почала виходити електронна версія видань «Дитячий садок» із презентаціями, слайд-фільмами, відеозвітами про заходи, яскравими фотографіями. Тож відтепер ви зможете не лише читати наші паперові видання, а й ПОБАЧИТИ, як проходять заняття в колег, ПОБУВАТИ на наших заходах, ПОЧУТИ мелодії, а відтак ВИКОРИСТАТИ все це на нарадах у дитячому садку та на заняттях із малюками.

Нагадуємо: передплатники на півроку і рік можуть безоплатно отримувати електронну версію.

Відео клубу "Дошкілля"

Автор: 

Шкільний світ

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі