Користувацький вхід

Парадоксальна ситуація

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...


Дивна річ, але найкращі, найзмістовніші методичні сайти є персональними. Тобто створені простими вчителями, із заробітною платою в півтори тисячі гривен на місяць, на повному голому ентузіазмі за власні кошти у вільний від роботи час.

На противагу цим успішним проектам маємо офіційні методичні заклади з мільйонними щорічними бюджетами, до яких стікається методична інформація з усієї області завдяки різним конкурсам та проектам. Погляньмо на відвідуваність їхніх сайтів, що характеризує корисність розміщених ресурсів.
Здається, якби не олімпіади, коли завдання доводиться розповсюджувати до міст та районів, то більше ніякої б користі від них не дочекались би.

Зверніть увагу на відвідуваність обласних сайтів ІППО (рідко досягає 100 відвідувачів на день включно з випадковими помилковими заходами) і на відвідуваність популярних персональних сайтів вчителів-предметників (сотні і тисячі).

Ситуація з офіційними освітніми закладами така ж, як і з усіма державними установами: на вході - бюджетні(наші) гроші та інші ресурси, на виході - пшик.

Відразу ж повинен сказати про одне, але надзвичайно вагоме виключення з цього сумного правила - це робота Українського центру оцінювання якості освіти, колектив якого здійснив титанічну роботу за минулі три роки, освітивши променем світла та надії не тільки систему освіти а і всю нашу наскрізь корумповану державу.

Особисто я вважаю впровадження тестування найуспішнішим проектом за роки незалежності нашої держави, і не тільки в системі освіти.

В кого є заперечення - готовий вислухати та обговорити.

Погоджуюся з Вашою думкою. Але ж ніяк не може старшокласник підготуватися належно до ЗНО, коли має в 10 класі одну годину укр. мови на тиждень!! Які тут фонетичні тонкощі можна встигнути усвідомити (з 5-го класу за програмою не передбачено звертатися до фонетики аж до 10-го, окрім "на рівні повторення")? А винятки з правил, які так полюбляють вставляти укладачі тестів у свої "творіння"? Можна продовжувати ще. Тут, дійсно, якби не Інтернет, ніякий випускник не впорався б із таким обссягом програмового матеріалу, якого вимагають тести ЗНО. Хоча тестування 2010 не здалося складним.Але ж поклади переді мною тести з інших предметів - я неук.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі