Користувацький вхід

Останні публікації

Всеукраїнська науково-пошукова конференція «Здоров’яспрямованість навчального закладу в умовах превентивного виховного середовища»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...


22 листопада 2012 року заступник головного редактора газети «Шкільний світ» Наталія Чернякова відвідала всеукраїнську науково-пошукову конференцію «Здоров’яспрямованість навчального закладу в умовах превентивного виховного середовища», яка проходила в м. Києві, приміщенні Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

З привітанням до присутніх звернулась Березіна Ніна Олексіївна, головний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини МОНмолодьспорту України. «Закон України “Про загальну середню освіту” вимагає забезпечити не лише збереження і зміцнення здоров’я дітей шкільного віку та підлітків у навчальному середовищі, а й його формування. Розв’язання цього завдання можливе за умови тісної взаємодії педагогів, медичних працівників, соціальних робітників та психологів. Кожний навчальний заклад має бути школою сприяння здоров’ю»

Не будь-який інтерес визвав виступ доктора медичних наук, завідувача відділу гігієни дітей шкільного віку та підлітків Харківського інституту охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України Даниленко Георгія Миколайовича. Під час виступу були озвучені шокуючи цифри про стан здоров’я дітей шкільного віку.

«Проблема превентивності завжди була і є пріоритетною в системі психолого-педагогічних, медичних, правових, соціологічних досліджень у різних країнах світу. В Україні ця проблема набуває особливої гостроти, оскільки молодь формується в складних соціокультурних умовах економічних і політичних суперечностей, неврівноваженості соціальних процесів, криміногенності суспільства», — зазначила під час виступу Кириченко Валентина Іванівна, науковий співробітник лабораторії превентивного виховання Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук.

Тема, окреслена в назві конференції, зібрала за круглим столом понад 70 учасників з різних регіонів України.

Автор: 

Шкільний світ

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі