Користувацький вхід

Післяслово до засідання клубу «Директор школи»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.7 грудня 2012 року відбулося чергове засідання Всеукраїнського клубу «Директор школи», яке проводить редакція газети «Директор школи» спільно з Асоціацією керівників шкіл України (АКШУ), МОНмолодьспорту України, НАПН України, ГУОН м. Києва та Київським міським будинком учителя.

Тема засідання: «Організаційно-економічні механізми управління діяльністю ЗНЗ: стан, реалії, перспективи».

В обговоренні цього актуального питання взяли участь:

Онаць О.М., кандидат педагогічних наук, керівник клубу «Директор школи», президент АКШУ, почесний шеф-редактор газети «Директор школи», заслужений учитель України, виступила з доповіддю«Організаційні механізми громадсько-державного управління ЗНЗ».

Паращенко Л. І., кандидат наук з державного управління, доцент, директор Київського ліцею бізнесу,висвітлила питання ефективності організаційно-економічних механізмів управління шкільною освітою.

Іванова А. Л., директор ЗОШ № 12 м. Черкас, розповіла про використання організаційно-економічних механізмів у практичній діяльності директора школи.

Білощицька В. І., директор Ревнівської ЗОШ І—ІІІ ступенів Бориспільського району Київської обл. зупинилася на проблемах сільської школи.

Щеглова О. М., заступник директора департаменту економіки і фінансів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України відповіла на численні запитання присутніх.

Друга частина засідання мала практичний характер. Присутні були об’єднані у 5 творчих груп і мали можливість попрацювати з документами щодо атестації ЗНЗ, обговорити проблемні питання моніторингу та рейтингу навчальних закладів, внести свої пропозиції до «Орієнтовних критеріїв оцінювання діяльності загальноосвітніх навчальних закладів» (затверджені наказом МОНмолодьспорту №99 від 14.02.2005 р.), почути відповіді спеціалістів на запитання, що виникли в процесі роботи, заповнити запропоновані три анкети та опитувальний лист «Готовність керівників ЗНЗ до впровадження громадсько-державного управління».

Завершилося засідання  виступами представників кожної творчої групи, підбиттям підсумків роботи. Присутні відмітили високу продуктивність роботи і актуальність теми засідання.

Білик Т. В., заступник головного редактора газети «Директор школи», від імені редакції привітала присутніх із прийдешнім Новим роком, нагадала про початок із 1 грудня конкурсу «Директор ХХІ століття—2013», познайомила з новою рубрикою газети «Обличчя з обкладинки» і закликала учасників клубу до продовження творчої співпраці.

Паращенко Л. І., запросила присутніх 10 грудня взяти участь у роботі VІ Всеукраїнського відкритого освітнього форуму на тему «Шкільна освіта в контексті національної безпеки».

Запрошуємо всіх зацікавлених до участі в наступному засіданні Всеукраїнського клубу «Директор школи», яке заплановано на 1 лютого 2013 року. Його тема: «Самоменеджмент як форма управлінської діяльності керівника загальноосвітнього закладу».

Автор: 

Шкільний світ

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі