Користувацький вхід

Останні публікації

Ціннісне ставлення до себе: Виховні заходи: 9—11 класи

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

У часи нестабільності та моральної дезорієнтації проблема ціннісного ставлення до себе і до світу набуває особливого значення, оскільки відомо: які цінності, таке й суспільство. Ставлення до себе є основою взаємодії з іншими людьми і зі світом загалом. Неможливо позитивно ставитися до інших тоді, коли ти не поважаєш себе, не розумієш своєї унікальності й неповторності.
Пропонована книжка допоможе педагогам сформувати у вихованців зацікавленість до свого фізичного, духовного та соціального «Я», бажання зрозуміти та усвідомити свої особливості, захистити себе від впливу негативних чинників середовища.
Книжка стане незамінним помічником для класних керівників, педагогів-організаторів та заступників директорів із виховної роботи, буде цікавою й корисною студентам педагогічних ВНЗ, а також небайдужим батькам та учням.

Як придбати:

 • Передплатити за Каталогом видань України, який є в кожному поштовому відділені.
   
 • Купити безпосередньо у видавництві «Шкільний світ»: тел. 044 284-25-12; 01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 15.
   
 • Замовити книжки поштою за тел. 044 284-24-50 або надіславши sms-повідомлення такого змісту «Хочу замовити книжки» на номер 067 408-84-73 (Зверніть увагу! Мінімальне замовлення складає 2 книжки).
   
 • Надіслати заявку на metodika@meta.ua, обов'язково вказавши контактний телефон (Зверніть увагу! Мінімальне замовлення складає 2 книжки).
   
 • Звернутися в одне з представництв «Шкільного світу».
   
 • Завітати до книжкової крамниці у вашому місті (детальнішу інформацію про магазини див. на карті представництв «Шкільного світу»).
   
 • Оптовим покупцям замовити прайс за адресою: metodika@meta.ua
Автор: 

Шкільний світ

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі