Користувацький вхід

Усі уроки української мови в 7 класі

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

5

У посібнику вміщено 105 уроків української мови в 7 класі (80 уроків вивчення мовної теорії і 25 уроків розвитку комунікативних умінь), що відповідають чинній програмі для 12-річної школи.Розробки уроків характеризуються поєднанням комунікативно-діяльнісного, соціокультурного принципів і принципу практичної спрямованості навчання, відповідають сучасним досягненням теорії і практики навчання української мови й розвитку мовлення. Дидактичний матеріал уроків дає змогу реалізувати ціннісний навчальний, розвивальний і виховний аспекти української мови як навчального предмета.Для вчителів української мови й літератури загальноосвітніх шкіл, керівників методичних об’єднань, студентів філологічних факультетів педагогічних університетів .

Автор: 

Омельчук С. А., Ляшкевич А. І., Чаловська М. В.

Джерело: 

Не можу скачати цей файл. Допоможіть!!!!!!!!!!!! Мені пише, що з моєї адреси скачування неможливе, але ж я скачувала все інше????!!!

Цей файл на файлообмінному ресурсі turbobit.net
На ньому (як і на більшості інших) безкоштовно дозволяється одне скачування з однієї IP-адреси. Хтось уже скачує з Вашої IP-адреси.
Спробуйте пізніше (через одну-дві години).

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі