Користувацький вхід

Секрети безкоштовного скачування з файлообмінників

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.Інколи коли багато потрібної інформації знаходиться на одному файлообміннику, такому, як: letitbit, depositfiles, turbobit, та багатьох інших Зявляється повідомлення натупного змісту:

"Вы превысили лимит скачиваний с одного IP-адреса, попробуйте скачать через ....".

Рішення даної проблеми досить просте - змінити свою ІР-адресу, для цього необхідно відєднатися, а потім знову підключитися до мережі Інтернет.

Ця хитрість діє лише в тому випадку, якщо у Вас динамічна ІР-адреса, тобто змінюється з кожним входом в мережу.

Дякую за увагу. Надіюсь моя порада стане комсь в нагоді....

Половина відвдувачів не знає що таке IP. Ще 49% не знайють чим динамічне IP відрізняється від статичного. Ви ж учитель інформатики, трохи доступніше треба пояснювати. ;)

Може я зараз не права, але мене беруть сумніви, на рахунок вчителя інформатики. Принаймі сайт змінюється у користувача регулярно.

По темі.
Як на мене, то подобається мені letitbit. По-перше, до недавна давав на завантаження декілька файлів одночасно - на жаль зараз таке буває рідко, але не потрібно чекати від декількох до декількох десятків хвилин між скачуваннями файлів на безкоштовному завантаженні, як, наприклад, з depositfiles чи Rapidshare. Через програмку Download Master можна докачакати файл, якщо закачка перервалася. Трохи не зручний для вебмайстрів ("пропадають" файли), але то вже наші проблеми. Зараз ми говоримо про тих, хто скачує файли з обмінників.

На сайті http://www.ex.ua є можливість без реєстрації зберігати свої файли 30 днів без використання або зареєструвавшись, зберігати файли необмежений час, що важливо, користувачі з України можуть скачувати файли на великій швидкості без нав'язливої реклами.

Або як вже запропоновано:
<Надіслано: Diana Пт, 2011-03-11 23:31.
http://us.ua/
український файлообмінний ресурс, мінімум реклами, висока швидкість безкоштовного завантаження, файли зберігаються 100 днів після останнього скачування.>

Начебто доступно: «...для цього необхідно від’єднатися, а потім знову підключитися до мережі Інтернет»
Очевидність цього простого рішення не зменшує його цінності. Сам би я не здогадався

Щодо запропонованих файлообмінників - пане адмін, ви ж розумієте, що вказані вами обмінники може і зручніші для скачування користувачами, але мабуть не зручніші для авторів постів, особливо щодо їх заробітку на скачуваннях.
Я згоден з PraVa, з летітбіта скачувати зручніше: можна скачувати декілька файлів підряд, а ще можна докачати файл навіть в безкоштовному режимі (треба знати як), а ось такий фокус з депозитом та рапідою не пройде. Ну ще можна турбобіт.

Тема посту: «Секрети безкоштовного скачування з файлообмінників», а не «Зручність для авторів постів».
От я і навів свій "секрет" безкоштовного, швидкого і зручного скачування файлів з файлообмінників - скачувати з того, який мене, як користувача влаштовує, а не з того, який мені нав’язують.
Якщо при пошуку файла Гугл дасть посилання на http://www.ex.ua, я оберу саме його, якщо ні, я оберу один з відомих торентів, і тільки в останню чергу летітбіт, можливо турбобіт.

Так, звичайно, ми качаємо звідти, звідки нам зручніше.
Але ваш ресурс саме і цікавий тим, що тут багато файлів, які дуже рідко зустрічаються на інших сайтах, а користувачі, які їх добавляють хочуть на цих файлах хоч якось заробити - і необхідно знайти оптимальний варіант і для авторів постів і для користувачів. А летітбіт якраз для цього оптимальний.
Щодо торентів - я сумніваюсь, що більшість вчительок та і вчителів знають що таке торент-файл і чим його можна запустити. А в кого повільне з'єднання - тому і пробувати нічого.

Щодо назви поста - я читати вмію. І між рядками також - автор поста саме і піклується (і це цілком зрозуміло і виправдано) саме за скачування з файлообмінників на які він і заливає файли.

Українські файлообмінники були запропоновані, як я розумію, саме для бажаючих завантажувати свої файли на сервер цього сайту, такої можливості зараз немає, і адмін запропонував гарний вихід.
А щодо заробітку на файлообмінниках, то Летітбіт - не найкращий варіант для початківця, зараз платить лише при наявності платних скачувань ваших файлів, тоді вже краще shareflare.net чи турбобіт

Турбобіт тільки випробовую, а от з shareflare дозвольте не погодитись - у мене з Платінум в один день став Паперовий статус. (це 0 за безкоштовні скачування) І Зміна статусу, далі цитата "Статус определяться системой автоматически - ежедневно.
Система определения статуса является ноу-хау, и поэтому держится в секрете.
Чтобы определить какой статус будет присвоен именно вам, достаточно лишь начать работать с нами."

У мене на shareflare статус Silver (приблизно 10 безкоштовних скачувань в день)- оплата до 15$ за 1000 скачувань, а летітбіт навіть за наявності платних скачувань дає 3$ за 1000 - преміуми для України дуже дешеві і їхній КПД здорово знижує тариф

Я згодна. Але поки інші тільки випробовую...

У мене Платінум був - коли мало користувалась обмінником (де-коли посилання), а коли за один день додала 5 файлів і стало біля 50 безкоштовних до вечора, відразу впало на Паперовий.

Я й не спорю, і це гарно, що адмін рекомендує файлообмінники. Я вважаю, що необхідно створити окремий пост де і запропонувати для користувачів, які не бажають заробляти на скачуваннях найзручніші обмінники. Це завжди необхідно, щоб не перевантажувати сервер.
Але шановне панство - своєю оперативністю ми дякуємо в першу чергу саме тим, хто хоче не тільки поділитися, а й отримати хоч якусь користь (гроші) з своїх файлів. Одні отримують користь у вигляді популяризації своїх робіт чи сайтів, інші - заробляють. Зробіть аналіз залитих сайтів - і ви побачите, що найактивніші користувачі ті, хто заробляють і звісно діляться. Тому їхню думку треба також враховувати. Подивіться які питання підняли саме ці користувачі: і правила на сайті, і на які файлообмінники заливати. Прогрес, при чому в кращу сторону. Я пропоную ще виставити на голосування на сайті: "З якого файлообмінника вам легше/краще скачувати?" і вказати фалообмінники.Користувачі проголосують, а автори постів зроблять висновки. Повірте, так робилося не на одному сайті, і це оптимальне рішення проблеми обмінників.

Щодо секретів скачування:

Як докачати файл з файлообмінника в безкоштовному режимі

Перевірений спосіб докачування з летітбіт:
1) отримуємо ссилку на файл, менеджер її підхвачує і качає, якщо розрив зв'язку, або ніколи чекати - робимо відміну (бо кнопка "пауза" не працює - т.я. немає докачки в безкоштовному варіанті);
2) коли необхідно - отримуємо ще раз ссилку на цей же файл і заганяємо її в буфер обміну;
3) заходимо в історію менеджера закачки, находимо наш недокачений файл і жмемо його властивості, находимо рядок Адреси з якої її качали (з летітбіта звісно ж), видаляємо що там написано і з буфера обміну вставляємо отриману тільки що нову ссилку.
Жмемо "ОК"
4) виділяємо наш файл в історії завантажень менеджера і жмемо "Старт"
5) докачуємо файл!
Процедуру можна повторювати будь-коли, доки житиме ссилка на файлообміннику.
Перевірено на 2 менеджерах: Internet Download Manager та Download Master

не могу бесплатно скачать с турбобит.жму прост.скачивание,выскакивает предложение к турбо доступу,жму спс.,не надо,пишет,что запрошеный документ не найден.подскажите,пожалуйста,в чём проблема.

попробуйте перезавантажить інтернет і знову вибрати "Простое скачивание",
якщо не поможе скиньте ссилку яку ви хочете скачати

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі