Користувацький вхід

Освітянські профспілки відмовилися від проведення акцій протесту

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...


В ЦК Профспілки працівників освіти і науки вважають недоцільним проведення акцій протесту працівників освітньої галузі, які мали відбутися в регіонах та столиці України 17 та 18 травня з метою відстоювання соціальних прав освітян.

Рішення про відміну проведення акцій протесту прийнято завдяки випереджальним діям уряду, який 11 травня ухвалив рішення про підвищення рівня оплати праці працівників бюджетної сфери.

З 1 липня 2011 року позачергово буде збільшено посадовий оклад працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки до розміру 635 грн (на 10грн., зараз 625 грн – ред.).

Джерело: http://osvita.ua/school/news/18246

10 гривень - це смішно. Проте нас вже давно за людей не вважають, а ми терпимо.

Таке враження, що акції протесту були заплановані щоб освітяни отримали саме таку надбавку! Аж 10 гривень. В кого розряд з освітян найвищий, може й 50 грн набіжить.
"Чудова перемога"!

Профспілки вже давно перетворились з органу захисту інтересів освітян у прислужників влади (якою б вона не була). Ні на районному, ні на обласному рівні профспілки без дозволу влади польцем бояться поворушити. Якщо й трапляється совісний профлідер, його швиденько міняють на свою людину. То хіба будуть такі профспілки думати про освітян?

Позор карманным профсоюзам!!!!! Пора прекратить их кормить.

Який сенс щомісячно сплачувати профспілці гроші,якщо не отримуєш від них нічого?Путівки- лише наближеним особам, допомоги- нуль?Про захист прав -нічого й казати!!!

Як насмішка....Інколи думаю: якого греця я поперлася 15 років тому у педагогічний?!... Бачили очі, що купували...тепер їжте, якщо маєте що.

Працюю в школі 27 років і жодного разу не відчула "допомоги" від профспілки, тому вже,мабуть, десять років, як я вийшла з неї. Не хочу годувати тих, хто й не згадує про вчителя. А навіщо їм згадувати? Знаєте, яка зарплатня у профспілкових "лідерів"? Вісім тисяч гривень!! А у вчителів? Ще й ставку хочуть підняти з 18 годин на більшу кількість!..

У яких це "лідерів" така зарплатня? Для шкільних це абсолютно безплатний головний біль, постійні напружені стосунки з адміністрацією не через власні проблеми, а через чужі, а ще майже повна невдячність членів колективу, через яких маєш ці напружені стосунки

Я мала на увазі не шкільних голів профспілки,їхню самовіддану роботу я бачу щодня у своєму колективі і знаю, що все це виконується абсолютно "за бесплатно"( правда, у нас дають за це відгули до відпустки). Я говорила про федерацію профспілок, бо рік тому в нашій області виник конфлікт у цій організації і були оприлюднені їхні зарплати.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі