Користувацький вхід

Останні публікації

Прийменник як службова частина мови

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Розробка системи уроків з української мови в 7 класі містить системно і логічно викладений матеріал по темі «Прийменник як службова частина мови», який відповідає діючій програмі.
Добре, методично продумані методи і прийоми викладання. Оригінальність матеріалів полягає в тому, що кожен урок супроводжується єдиним тематичним напрямком народознавчого змісту. У розробках уроків теоретичний матеріал, проілюстрований прикладами, поєднується зі значною кількістю практичних завдань, різних за змістом та за складністю. Завдання такого типу сприятимуть формуванню в учнів точності слововживання, креативного мислення, збагачуватимуть словниковий запас; виховуватимуть кмітливість, мовленнєву культуру та інтерес до вивчення мови.
Під час вивчення теми «Прийменник як службова частина мови» у
7 класі педагогами-словесниками можуть бути використані різноманітні теоретичні та практичні, усні та письмові вправи за поданим у методичних розробках мовним матеріалом і визначеними завданнями. Вони значно полегшать підготовку вчителя до уроку.

Автор: 

Безух Олена Валеріївна, учитель української мови і літератури, Пугачівська загальноосвітня школа I – III ступенів Жашківського району Черкаської області

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі