Користувацький вхід

Останні публікації

Фони для презентацій

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

7


Фони для презентацій


0021.jpg
Добірка дуже гарних та різноманітих фонів для презентацій. В архіві 50 чудових картинок, які легко зробити фоном будь-якої роботи учнів та вчителів. Гарні кольорові переходи та графічні персонажі добавлять до ваших презентацій свою родзинку...

Автор: 

Невідомо

Шановний авторе. Для чого Ви майже у всі архіви з своїми матеріалами "пічкаєте" свою рекламу. Це постійно три файли: один вордовський, два-рекламні презентації. Ось,наприклад, вищезгаданий матеріал в розархівованому стані має слідуючий розклад: безпосередньо фони займають 4,71 Мб, а реклама ВАС - майже 6 Мб. До речі, в своєму рекламному звернені Ви пишете "Бо хто допоможе учителю, як не інший учитель!" Ви напевно мали на увазі хто допоможе обдути одного вчителя, як не інший, подібний ВАМ"

Шановний колего, а чим Вам заважає реклама моїх робіт??? Не хочете - не переглядайте. Ви ж потрібний матеріал отримали. І цілком безкоштовно. В чому ж полягає моє "обдування" Вас нещасних???

Обдурювання полягає в тому, що всі хто скачує матеріали надіється на те, що є описано в заголовку публікації і не більше. На це власне люди тратять свій трафік за який платять гроші. А Ви до кожної своєїї публікації додаєте 5-6 Мб зайвого. Я думаю, що Ви не будете байдужі до продавця, який продасть Вам мішок цукру, а там виявиться половина піску чи якихось домішок. За Вашою логікою "ну й що, адже цукор я одержав". Я сам скачую потрібні мені файли з цього сайту, але ВИ перший автор в публікаціях якого знаходиться мінімум половина довантажуючого баласту. По Вашому це нормально?! Багато користувачів, так як і Ви, мають свої власні сайти, але я впевнений в тому що ніхто з них на своїх сайтах(та й Ви такох) не розміщуєте файли з різним сміттям). Хочете рекламувати свої матеріали-будь-ласка виставляйте посилання на свій сайт під час публікації опису матеріалу, якщо звичайно на це нормально реагує адмін "Методичного порталу"

Ну що ж, Ваші аргументи здалися мені вагомими. Правда я даю повний мішок цукру (як домовлялись). Ви ж розумієте, що файлообмінники за маленькі файли не платять. А хочеться за потрачений час отримати хоч якусь винагороду. Як я у когось читав на подібну критику: "Ищите, да обрящете". Шукайте в Інтернеті самі всі необхідні матеріали. Але Ви мене переконали. В найближчий час перезакачаю всі свої файли без реклами (геть маленькі все таки довантажу, для заробітку). Цікаво було поспілкуватися.

Приємно мати справу з розуміючою критику людиною.

Хоча конфлікт інтересів, начебто, і вичерпано, але дозволю собі зауваження до фрази «...а чим Вам заважає реклама моїх робіт???».
Коли користуєшся тільки мобільним повільним інтернетом і після кількагодинних багаторазових спроб скачати потрібний файл, отримуєш не те що потрібно, або краплину інформації в бочці сміття, то відчуття важко описати цензурними словами, а вище процитована фраза сприймається як цинічно-знущальна.

Проглянув джерела трафіку відвідувачів Методичного порталу - не менше 15% користуються мобільним інтернетом.

В мене є солідний набір тем для Power Point. Кожна тема включає в себе декілька уже оформлених і оздоблених графічно слайдів та набір графічних елементів. Викласти? Когось це зацікавить?

Звичайно зацікавить. Викладайте,будь-ласка.

Дякую за фони для презентацій.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі